Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, szerintetek mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, szerintetek mekkora valóságtartalma van ennek a cikknek? Tényleg ilyen tragikus a helyzet?

Figyelt kérdés

[link]


Ti is érzékelitek, amit a művésznő maga körül lát?



2017. szept. 24. 08:38
1 2
 1/19 Heart of Darkness ***** válasza:
70%

Ez egy szánalmas cikk.. de nagyon. "Egyik kapcsolatból léptem a másikba" meg társai..


"össze vannak roppanva fizikailag és lelkileg is."


Ez az egyetlen dolog aminek van valóság alapja.

2017. szept. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Lehet h a neninek nem ugrandozni kellett volna egyik fszrol a masikra fiatal koraban sem :D
2017. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Egy kiélt arcú nagymama mégis, mire számít? Az ő korában a szingli férfiak nyilván nem úgy szinglik, hogy még élik a maguk világát boldogan és csak az igazira várnak.

Én a magam részéről 24 éves vagyok, Budapesten élek, tehát még csak nem is menekültem el külföldre sehova, aztán mégsem értek egyet ezzel. Szerintem igenis rengeteg jóvágású férfi van a világban - nem csak úgy általában, de itthon is -, és nekem egyáltalán nem esett nehezemre több ilyenbe is belefutni.


Továbbra is tartom, hogy zsák a foltját. Ha valaki _olyan_ akkor ahhoz a normális férfiak nem is fognak odamenni ismerkedni, a "normális" fogalmában benne foglaltatik, hogy nem hülyék.

2017. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 AchromaticSmarties ***** válasza:
85%
Senki nem jó neki, tehát akkor a férfitársadalommal van a baj, biztos nem vele... hogyne! :D
2017. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Néni szakasztott mása Alice Coopernek, pedig az hapsinak is ronda.
2017. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

"Jelentkező lenne, de a hozzám illő férfiak többsége már több váláson túl van, össze vannak roppanva fizikailag és lelkileg is."


Hogyaszondja:


Házastársa Trokán Péter (1981–1997)

Dr. Magyar Gábor (1997–2009)


(Forrás Wikipédia)



Kell ezt még kommentálni? Vagy ennyi elég lesz.

2017. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Csak a címet olvastam el, meg megnéztem a képet. A két kiscsaj dögös, de tény hogy egy férfi sincs a képen, szóval lehet hogy tényleg eltűntek :o
2017. szept. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként igen, szerintem tényleg ennyire katasztrofális a helyzet.


Bemegyek a munkahelyemre, és mit hallok az összes kolléganőtől?


Hogy sehol egy normális pasi. Egy sincs. Se a cégnél, se máshol. (ok 1-1 akad mutatóba, de rájuk kb fejenként 200-250 nő ugrik, és amúgy is van feleségük).


Miért is? Mert az egyik kopaszodik. A másiknak már pocakja van. Amannak meg hülye hobbija. Emez, meg túl nagy orral rendelkezik. Napestig lehet sorolni a problémákat, amiknek amúgy a 99%-a külsőség.


Aztán odanézek, mert azt hiszem, hogy már megint a 20 éves, csinos gyakornok lányok keveredtek valahogy az asztalom mellé, és mit látok? 30-40 körüli nőket, gyakran elváltakat, gyakran 1-2 gyereküket egyedül nevelőket, olyanokat, akiken akad bőven felesleg, akik szintén nem 20 évesek, akik szintén nem a Cosmopolitan címlapjáról estek közénk, de persze, hogy nincs egy férfi sem, hiszen egy 85 kilós nő számára milyen visszataszító már, ha egy férfinek 35 évesen van egy kis sörhasa.

2017. szept. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

#9: pedig, látod, a művésznő is ki van akadva, hogy a férfiak elváltak, és lerobbantak.


Ha pedig rá nézek, akkor mit látok? Egy elvált, és finoman szólva sem üde, fiatalos nőt.


Egyébként sportos vagy sörhasas férfi vs 85 kilós nő témában az "egy igazi férfi nem csontokkal játszik" dumát még mindig nem sikerült megfejtenem :)


Ezt kb az összes nőtől hallom, ezt egyszer valaki elmagyarázhatná, hogy ha a férfinek kigyúrtnak kell lennie, akkor miért gáz, ha "csontokkal" játszik.

2017. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Sajnálom ezt a nőt. Milyen rossz lehet neki, hogy a Palácsik Timi behúzta előle Vajnát. Körülbelül ő az igazi férfi ezeknek.
2017. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!