Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit gondoltok az olyan pasikról, akik mindenféle luxuscikkekre költenek, de otthonról elköltözni nem akarnak?

Figyelt kérdés

Kondigépek, hiper-szuper PC, X-Box, luxusautó, stb., de a szülői házat nem hajlandóak elhagyni. Pedig nyilván a keretük meglenne rá. De fel sem merülhet a különköltözés, pedig mondjuk adott esetben már hosszabb ideje barátnő is van.


Mi a véleményetek az ilyen pasikról? Nagyon sok ilyet látni, náluk valamiért a külvilág felé történő villantás előrébb van a fontossági sorrendben, mint az önállóvá válás.



2017. szept. 21. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Gyerek...
2017. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Igazából semmit. Ha ő így érzi jól magát lelke rajta de az biztos hogy nem lennénk egy hullámhosszon. Nekem alapelvem az élni és élni hagyni attól hogy nekem mint pár nem jöhetne szóba nem piszkálom az ilyeneket.
2017. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Azt, hogy szívük joga, de nêlkülem tegyék.
2017. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Luxus autot meg nrm lattam anyuvival a 2-3 szobas lakasban otthon elo pasinal. A leharcolt es ujrafestett bmw nem az.


A masik kerdes, mjnden penzet elkolti vagy mint minden ertelmes no es ferfi, tartalekol-e, es komoly kapcsolat eseten hajlamdo-e elkoltozni. Ha az egyikre is nem a valasz, akkor mindenkeppen felejtos. Elobb nojjon fel agyilag.

2017. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Lúzer felszínes nagy gyerek. Éretlen egy kapcsolatra!
2017. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Életképtelenek. Nem tudnak elszakadni anyuci szoknyájától. Nagyon gáz, hogy anyuci mossa a sz@ros gatyájukat, közben meg játsszák a kemény legényt.
2017. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

A kondigép oké, mert speciel több értelmét látom, mint egy bérletnek. Hosszú távon kifizetődőnek tartom, elvégre is, a sport az sport, és lehet hőbörögni, de számomra ugyanúgy hasznos és értékes elfoglaltság, mint bármilyen kézzel fogható tevékenység. És kell az ember életébe. Persze, vannak dolgok, amik ezen belül is értelmetlenek.


A jó gép megint csak olyan, hogy egy hosszútávú befektetés, főleg, ha dolgozol vele. Akkor bocsánatos bűn, vagy hogy mondjam. Tudom, mindig újakat dobnak piacra, de szerintem ez nem egy olyan dolog, ami ne érné meg. Nem agyatlanul turbózni, de ha előtte ülsz fél napokat, nagyon nem mindegy a minőség.


A luxusautóval meg a többi (bocs) szarral már másképp vagyok. Egy megbízható autó oké, ha minden nap (vagy majdnem minden nap) használod. De az, hogy erre 5 millió fölött szórd a pénzt, miközben fedél nincs a fejed felett (azazhogy van, de az nem a tiéd), hát bocsánat, de gyerekes... És ilyen a többi szórakozásra kitalált kütyü is.


Igazából nem az a baj, hogy ezek vannak, hanem az, hogy ezek prioritást élveznek. Azért a kondigépek meg egy jó gép ára egymillió alatt szokott mozogni. Egymillió még egy kezdőrészletre sem elég, ergo kitörölheted vele itt és most. Egy autó, ha luxusautó, már egy fél ház ára minimum. Ezt csak azért írom, mert én is megkaptam, hogy gép helyett gyűjtenék lakásra... Nem ugyanaz a kettő. Félmilliót össze tudok hozni fél év alatt, és tudom is a gépet használni bőven. Tízmilliót nem tudnék most összelapátolni, mert más a prioritás, de én lennék a legboldogabb, ha saját háztartást vezethetnék már.


Ha valaki nem akar különmenni, annak sok oka lehet. Én sem szívesen rámolnék most, meg intézném a kaját, rezsit, bútorokat, mindent a nagy semmiből önállóan, mert saját bevételem nincs, a tanulmányaim bőven folyamatban vannak, mivel a végzettségem "tucat" alapszakként, nem tudnék úgy elhelyezkedni sem, így az egész kolonc lenne inkább. Holott szeretném. Ha valaki ilyen miatt áll úgymond az állóvízben, az szerintem rendben van. De ez pár év. Ha valaki abbahagyta már a tanulmányait, és nincs az, hogy tanul és alszik (nálam ez gyakran előfordul), hanem szellősebb az élete, és tud mellette melózni, akkor tényleg nem tudom felfogni, hogy mi a fäszt keres még otthon. Esetleg ha a vele lakó valaki nagyon idős/beteg. Az még úgy oké.


Pár éves kapcsolatban nem zavarna ez engem abszolút. Egy költözés hatalmas meló, utána elindulni is elég nehéz. Legalábbis nekem nagyon az lenne úgy, hogy amúgy is ezer felé figyelek, és nagyon nem akarnám, hogy mostanában bolygassanak ilyesmivel. Pár évvel előre meg azért illik tervezni, szerintem. Legalábbis úgy fel lehet rá készülni, de ahhoz az embernek komolyan ki kell tűznie, hogy akkor ő most elköltözik, keres melót, berendezi és kipofozza a lakást, és teljesen önállósodik. Annak, aki alá mindent aláraktak kicsi korától kezdve, ez nem fog csak úgy menni. Azért szülőkkel lakni, vagy az ő pénzükből élni -akárhogy nézzük- hatalmas kényelem és biztonság. Előbb túl kell lendülni szerintem a tényen, hogy vége az aranyéletnek.:D

N

2017. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi az értelme az ilyen "mi a véleményetek" kérdéseknek? Mit számít neked, kérdező, hogy másoknak mi a véleményük róluk? Egyébként mindkét nemben vannak ilyenek, téged miért csak az egyik zavar?
2017. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ő dolga, de velem biztos nem lenne közös jövője egy ilyennek, mert teljesen másképp gondolkodunk.
2017. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Ismertem ilyen férfit, már dolgozott, jól keresett, vett egy házat is, berendezte és ott állt üresen. De mégis a szüleivel élt, pedig nem voltak idősek, betegek. Főztek, mostak rá, a válasza pedig mindig az volt, hogy ez nem munka, mert az apja amúgy is főzne, az anyja amúgy is takarítana, a mosógép meg amúgy is mos. A hiper-szuper PC-k pedig váltották egymást a "mamahotelben". Én másfél évet vártam, hogy elköltözzön otthonról, és mivel nem történt meg, szakítottam.
2017. szept. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!