Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnék elköltözni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elköltözni?

Figyelt kérdés
A párommal megromlott a kapcsolatom, és szeretnék vele szakítani. Már elég régóta így gondoljuk ezt mind a ketten,azzal a különbséggel, hogy én ki is mondtam ő pedig nem, de mivel együtt élünk, mindig kibékülünk. Szeretnék lépni végre viszont alig van pénzem, Bp.en pedig rettenetesen drágák az albérletek. Egyetemre járok, és dolgozni alig van időm, ezért csak az ösztöndíjam van. Sosem csináltam még ilyet,ő életem első szerelme, és fogalmam sincs, hogy hogyan is álljak ennek neki. Köszönöm!

2017. jan. 2. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt összeköltöztetek, hol laktál?
2017. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Az agglomerációban nem annyira drágák az albérletek, vlsz anyagilag jobban kijössz az ingázással. Az utazási időt meg simán felhasználhatod tanulásra.
2017. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vidéken, nagyon messze innen...:(
2017. jan. 2. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagy? Messze laksz? Irány egy kollegium.
2017. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Igen, mert az olyan könnyű, a koleszok versengenek ám a hallgatókért, annyi üres hely van.

Kérdező, és ha nem Pesten, hanem egy közeli városban keresnél albit? Nekem pl a párom 40 km-re lakik pesttől, arrafele már egész olcsók az albérletek, és alig több idő onnan bejutni nekem suliba, mint az albérletemből, ami a nyugati mellett van :D

2017. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Skacok, egy szem ösztöndíjból vidéken sem fog albit fenntartani...
2017. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kolesz sajnos esélytelen...azt hiszem marad a külváros. Köszönöm a segítséget! Igazából azt hiszem ez lélekben nehezebb...
2017. jan. 2. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!