Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri elköltözni társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri elköltözni társkeresés miatt?

Figyelt kérdés

26 éves fiú vagyok, nem volt még barátnőm. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy teljesen átlagos kinézetű normális srác vagyok és ha elhatározom magam, akkor találhatok hozzám hasonló átlagos, kedves lányt.


Nemrégiben találkozgattam egy lánnyal a netről, amiből végül nem lett semmi de kicsit úgy érzem, hogy az hogy a szüleimmel élek hátránynak számít.


Először is, engem még itthon sajnos mindig gyerekként kezelnek. Be kell jelentenem hova megyek, mit csinálok, és ez az ismerkedés során eredményezett néhány kellemetlen kérdést. Semmi különös, csak egy kis kíváncsiság de én nem szeretek beszélni róla.


Másrészt, nincs egy hely ahová félre tudnék vonulni egy lánnyal. Egy másfél szobás panelbe ahol még a szomszéd beszéde is át hallatszik csak nem hoznék fel egy nőt... kínos.


Viszont a másik oldalról megvizsgálva, szeretek itt lakni, a családomat is szeretem, jó dolgom van itt leszámítva néhány apróságot. Van akkora fizetésem, hogy tudnék lakni albérletben egyedül, még ha nem is ilyen kényelmesen, de nem vagyok benne biztos, hogy megéri egy rakás pénzt kiadni, hogy egyedül legyek.


Kíváncsi vagyok a véleményekre



2015. okt. 1. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri.Megtapasztalod az önállóságot és barátnőzésnél is előny.Ne már szülői háztól költözz a nászágyba.:)
2015. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ezen mulik egy csaj akkor inkabb ne legyen csajom.
2015. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az a normális, ha 20-30 között az ember a saját lábára áll, vagy legalábbis nem a szüleinél lakik. Lehet, hogy kényelmetlen kilépni a komfort zónából, de amíg otthon élsz, mindig a szüleidé az utolsó szó mindenben, ez pedig szintén elég kényelmetlen felnőttként.

27F

2015. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
26 éves vagy és nem tudsz csajozni. Ha ez nem éri meg neked az albit,akkor 36 évesen is anyád mossa majd a gatyád. Nincs igényed felnőni végre? Bőőőven ideje lenne már! N32
2015. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha elköltözik otthonról csak akkor lesz felnőtt vagy mi a rák? Sokan nem engedhetnek meg maguknak ilyen luxust, hogy kiadjanak havi 70-100 Ft-ot csak arra, hogy legyen fedél a fejük felett és akkor a rezsiről, kajáról egyéb dolgokról nem is beszélve. Igaz a kérdező esetében ez nem áll fenn, de régen is együtt élt akár több generáció is és mégis tudtak párt találni maguknak, stb... Szerintem elég hamar újra ez fog visszatérni, már csak az egyre szűkösebbé váló anyagi feltételek és lehetőségek miatt is.

Kérdező, ha úgy érzed megengedheted magadnak, hogy külön költözz és tényleg szeretnéd is akkor tedd meg, de csak azért, hogy valakinek ezzel imponálj ne tedd.

2015. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3.: Ebben igazad van, az utolsó szó az övék. :(


4.: Ha 10 évig itthon laknék még akkor valószínűleg már saját lakást vennék ugyanis az albérlet árát félre rakom.


5.: "Mert ha elköltözik otthonról csak akkor lesz felnőtt vagy mi a rák?" Az én családomban úgy tűnik, hogy igen. Úgy érzem mintha megállt volna az idő és még mindig 16 lennék akármit csinálok...sok heves vitatkozás árán lehetne elérni ennek az ellenkezőjét amit meg nem szeretnék. Megengedhetném, szűkösen, de nagyon sajnálnék annyi pénzt kiadni a semmire.

2015. okt. 2. 00:40
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Vehetnél egy második lakást (picit, pl. 20 nm-est), amit csak akkor használsz, amikor egyedül szeretnél lenni vagy kettesben a barátnőddel!
2015. okt. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az érthető, hogy lakásra gyűjtesz, de látod hogy te sem vagy boldog otthon mert gyerekkén kezelnek. Nem azzal van a baj ha valaki otthon lakik hanem hogy gyerekként lakik otthon. Vannak szülők akik nagyon jól tudják kezelni a helyzetet de sok szülő beleszól, számonkér....

Légy felnőtt és lépj, nyiss valami lakáskasszát, az pár éven belül komoly támogatást jelent, nagyon szerény albérletet válaszz, egy garzont csak, és majd pár év múlva így is vehetsz saját lakást.

arról nem is beszélve, hogy lehet, hogy azt már egy lánnyal közösen fogjátok venni.

2015. okt. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#4 anyám legalább tud mosni meg főzni, nem úgy mint a mai lányok 99,9%a, aki joggal várja el a napi éttermet, és még egy rántottát se tud anélkül elkészíteni, hogy oda ne égetné!


Majd ha ők is tesznek a kapcsolatért, akkor én is!

2015. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!