Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi időt fordítotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt fordítotok egy nap párkeresésre?

Figyelt kérdés
Bármikor képes vagyok teljesen elmerülni abban, ami épp érdekel, legyen egy az valamilyen könyv (pl. szociológiai témájú), vagy cikkben, vagy játékban (öldöklős), és aztán leesik, hogy ma sem foglalkoztam ezzel. A munkám elég stresszes (emberekkel kell foglalkozni), és hullafáradt vagyok, mire hazaérek. Van valaki más is így ezzel? A probléma az, hogy 27 vagyok. Egy nő.

2015. szept. 30. 23:38
 1/8 opened paradise ***** válasza:
Semennyit,várom a sült galambot.
2015. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semennyit.


23/F vagyok, én is hasonlóan vagyok ezzel, úgy gondolom, hogyha szükségem lenne egy párkapcsolatra, akkor biztos tudnék időt szakítani rá, de egyenlőre úgy tűnik, megvagyok nélküle. Olyan típus vagyok, aki nyugodtan ráérősen várja, hogy a sült galamb a szájába repüljön. Nekem eddig 3 lánnyal volt kapcsolatom összesen, és velük is csak úgy spontán találkoztam, ők kezdeményeztek, majd ők is szakították meg velem a kapcsolatot, ha rajtam múlt volna, valszeg nem történt volna semmi:D.

2015. szept. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fish1 ***** válasza:
74%

Nem szoktam ezzel foglalkozni.

Szerintem ha valaki minden nap előírásszerűen x időt ennek szentel, az már a görcsös kategória. Görcsöléssel meg pont az ellenkező hatást lehet elérni.

2015. okt. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A leirasod alapjan en nem latok problemat. Nem kotelezo part keresni/talalni, ha vannak szamodra fontosabb dolgok. Ha tenyleg szukseged lenne parra, konnyen lemondanal a konyvrol/jatekrol. Egy him nemu.
2015. okt. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Heti pár percet, amíg megnézem az okcupidot, hogy volt-e kapás. Általában nincs, úgyhogy én ennyit vagyok perpill hajlandó rászentelni az időmből. 27 vagyok és egy férfi.
2015. okt. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
????? Semennyit? Mármint amibe időt és energiát fektetek, az az egészségem, a tanulmányaim, a karrierem, a humorom, az intelligenciám, az erőm, a külsőm. Abba, hogy f-szt találjak semennyit.
2015. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Ez azt jelenti akkor, hogy b*zi vagy?
2015. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6: LOL, párkeresésről volt szó. Amire te gondolsz, az alkalmi szex. ;)
2015. okt. 4. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!