Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda fejem miatt plasztikázta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fejem miatt plasztikáztassam át a fejem Franciaországban, hogy végre párt találjak?

Figyelt kérdés
Eddig még nem találtam meg a páromat.

2015. szept. 29. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem a te párod lenne. Hanem azé a màsik emberé akivé válnál álltala. Máskepp is dolgozhatsz magadon. Első sorban azon, hogyan is tekintesz magadra. Hasznosabb lenne mint a szike. Nem egy olyan pasit ismerek, aki el tudta adni magát előnytelenebb külsővel is,pusztán önbizalommal is humorral. Ezt kevésbé veszélyes fejleszteni, mint összeszabdaltatni magad.
2015. szept. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha a külsőn múlna a boldogság,akkor a nők 2/3-a eláshatná magát.Csak simán legyél ápolt és figyelj az öltözködésedre,ennyi,átalakíttatni magadat az előző válaszoló által leírtak miatt tényleg nem jó döntés.Mindenki tetszik valakinek,akármilyen ronda is legyen.
2015. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tudom milyen érzés ez, de nekem az tanácsom, hogy próbálj meg a lehető legtöbbet kihozni magadból, pl próbálj ki egy új frizurát, vagy kezdj el alakotformálni, vagy valamit, amivel természetes úton változást érhetsz el. én most fogok egy új hajat kipróbálni, hátha bejön. addig kell próbálkozni amíg nem találod meg azokat a külső dolgokat amivel a legmagabiztosabb vagy. nézegesd, melyik ruhákban érzed magad a legjobban, stb..:) hajrá!
2015. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!