Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a vonzalom dönt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a vonzalom dönt el mindent a nőknél, tehát lehetsz igénytelen fogatlan ha van kémia köztetek úgyis akarni fog a nő, viszont ha nincs kémia, akkor lehetsz bármilyen izmos helyes pasi nem fog akarni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 12:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

A szépségről kár vitatkozni, hogy most kinek mi fog bejönni.

A hasonló a hasonlót vonzza mindig, zsák a foltját mindig megtalálja.


Kérdező, a tudósok nem büdösek és nem fogatlanok, maximum nem érdekli őket, hogy milyen ruhát vesznek fel. De attól még az alapvető higiéniai dolgokkal tisztában vannak!

2017. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
A baratomnak nem voltak rendben a fogai teljesen, amikor osszejottunk, de azota csinaltatja meg oket mostanaban es ezen kivul semmilyen egyeb teren nem igenytelen. Ha meg budos is lett volna meg troger, akkor erosen ketlem, hogy osszejottunk volna.
2017. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez így van.
2017. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%
A "kémia" alatt a "szikrát" és vonzalmat érted? Mert egy fogatlan,ápolatlan fószerba nem fog senki beleszeretni. Az igényesség a legtöbb embernek fontos,akinek nem,az hasonlóan igénytelen. Kémia nincs vonzalom nélkül.
2017. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14. Túl egyszerűen látod apukám a dolgokat. Végtelenül egyszerű ember lehetsz....
2017. szept. 21. 14:57
 16/19 anonim ***** válasza:

Pint így van. Voltam én már teljesen beleesve ápolatlan igénytelen pasiba, aki a mosogatóba pisilt és napokig nem fürdött, meg rosszul öltözött fonnyadt testű srácba is.


Persze attól, hogy eszméletlenül vágytam a társaságukra és a testükre és a lényükre, még utáltam, ahogy öltöznek vagy ahogy viselkednek.

2017. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én nem fogalmaznék ennyire feketén-fehéren... :) Úgy mondanám, hogy a kémia abszolút elvonhatja a figyelmet a másik testi hibáiról, amik alapesetben azonnal elriasztanának... Vagyis majdnem mindent kompenzálni tud a kémia. Ami pedig abszolút személyes tapasztalatom: nálam a kémia a legmeghatározóbb dolog, bár fogatlan és abszolút igénytelen párom azért nem volt :D De a barátnőim gyakran említették, hogy nekik az a pasi külsőre nem kéne. Nekem meg az övék nem kellene, szóval ebben nincs semmi gond :D


23/N

2017. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Sok nagyon okos ember (matematikus, informatikus) pont hogy nem ad a külsejére mert más dimenzióban él"


Ez a szereotípia nem igaz. Sok nagyon okos informatikus, mérnök, PhD, stb igenis, hogy ad a külsejére, igényesek, sportolnak. Nagyon kevés a "kattant csodabogár", a többségük nem ilyen.

2017. szept. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Elsőre mindig csak külsőre ismeri meg a másikat az ember.
2018. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!