Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet egy igazán szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy igazán szép nővel elhitetni, hogy a személyisége, a lelke fogott meg és emiatt közelednék hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy 10/10-es nő, akit a férfiak vélhetően folyamatosan ajánlatokkal bombáznak. Beszélgettek vele, és észreveszitek, hogy rengeteg a közös pont, együtt rezegtek, befejezitek egymás mondatait, stb... Ez az egész olyan nagy hatással van rátok, hogy az amúgy nagyon figyelemre méltó külseje mintha elhomályosodna és a személyisége miatt vonzódni kezdtek hozzá.


A lényeg itt ugyebár közismert: a bombázó külsejű nők joggal hiszik minden náluk próbálkozó pasiról, hogy csak a szex miatt közelednek és utána továbbállnának. Hogy lehet elérni, ill. elhitetni a nővel, hogy a személyisége, a természete, a jelleme fogott meg és komoly kapcsolatban gondolkodnék vele? Beszélgessek vele minél többet, és bízzak abban, hogy a jellemünk közti hasonlóság neki is szemet szúr és vonzalmat indít el benne is? Mi a jó stratégia ilyenkor? Aki volt már ilyen helyzetben, mit csinált, milyen megoldás vált be neki?



2017. szept. 8. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy.
2017. szept. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne pörögj ilyeneken, teljesen felesleges. Átlagos külsejű lány is sokszor hiszi azt, hogy a külseje miatt akarnak tőle valamit vagy minden pasi csak szexet akarsz. Ha bejössz a nőnek, összejöttök. Ha nem, akkor nem. Teljesen felesleges bármit is bizonygatnod. Ha hinni akar neked, akkor hisz. Ha nem akar, akkor tehetsz bármit, azt fogja hinni, amit a fejébe vett.
2017. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Diavolino44 ***** válasza:
64%

Ment a zold kez a kettesnek, a nok mindig azt hiszik, hogy a ferfiak csak szexet akarnak a kulsejuk miatt.

Legyel vele oszinte, ha bokolsz akkor ne a kulsejere tedd, de szerintem mar elkestel ezzel. Nagyjabol abba a kategoriaba esel, hogy a felbatorodott luzer beprobalkozik. Kiveve, ha tenyleg 1-2 napja lattad meg. Ez a legyunk baratok dolog amiben gondolkodsz, meg nem fog mukodni, mert o nem akar tobbet, te meg teljesen belefogsz esni, megjobban mint most.

2017. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem feltétlenül tartom magam 10/10es nőnek, de nekem talán az tetszene a legjobban egy férfi részéről, ha sokat bókolna (nem a külsőmre, ahogy már előttem is írták. Szóval azért egyértelművé tenné, hogy szeretne tőlem valamit és komolyabban meg szeretne ismerni. Kérdezz tőle sokat és ezeket jegyezd meg, majd "véletlenül" hozd fel neki. Gondolok itt olyanokra, mint "vettem ma oreós milkát, mert tudom, hogy ez a kedvenc csokid és eszembe jutottál róla". Az mindig jó pont, ha érzem, hogy odafigyel arra, amit mondok és megjegyzi. Aki csak szexet akar azt általában hidegen hagyja, hogy mit szeret a nő, vagy mikor van a szülinapja stb.

Meg szerintem hívd el egy randi félére. Viszont a szexuális témákat mindenképpen kerüld és ne erőltess semmit. Talán ez mutatja meg a legjobban, hogy nem csak szexet akarsz tőle. Ha valaki felhozza a témát, vagy benyögi, hogy "jajj hát én nem csak szexet akarok", akkor az egyböl gyanús lesz.

Nem tudom mennyire segítettem, már egy pár éve megtaláltam a páromat, szóval nem tudom manapság hogy megy ez a dolog. Csak azt tudtam leírni, amit én várnék hasonló helyzetben.

2017. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na ilyenkor szokott az lenni, hogy tök jó elvagytok, de majd más felhúzza a csajt és veled csak max egy barátság lesz. :) ismerős helyzet sajnos, bár nem 10/10-es nő, de nagyon jól éreztem magam vele
2017. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy fogsz így nyalni, ha a nyelvedet se tudod használni? ;)
2017. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kvalifikáld nem külső jegyek alapján ha bókolsz, pl.:


- ha a céljairól beszél:

"szeretem ha egy nő öntudatos és tudja mit akar.."


- ha a lakása berendezéséről:

"jó tudni, hogy vannak még olyan lányok, akiknek fontos, hogy környezete rendben legyen, megteremtve a hangulatot egy kellemes családi környezet kialakítására..."

(ez kicsit bonyolultabb, mert az ő általa képviselt ízlést méred a te általad elvárt kritériumokhoz)


- ha az életvitel a téma, pl. társas kapcsolatok, barátok:

"ugye neked is fontos, hogy nap tegyél valamit azokért a dolgokért - mégha csak valami apróságnak is tűnik az egész - amiket szeretsz és fontosak számodra"

(itt már a te elvárásaidnak kell megfelelnie)


Soha ne kvalifikáld külső alapján, pl.

- szép a szemed..

- olyan szexi a szád...

- stb.


Szexuálisan csakis nem verbális eszközökkel eszkalálj, hanem pl. testbeszéddel (mosoly, szemezés, érintés stb.).

2017. szept. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!