Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 3 év "plátói szerelmet" el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év "plátói szerelmet" el lehet felejteni, vagy életem végéig nem fog sikerülni? 23/F

Figyelt kérdés
Nemrég eléggé kiábrándultam a lányból, vagyis rájöttem hogy miért nem is illünk össze és nem tudnám elviselni, nem rossz tulajdonság, csak ő olyan extrovertált, amilyen én csak szeretnék lenni- egy másik életben. 21 éves, nem volt neki se soha senkije, most meg az jár a fejemben hogy de bánom hogy olyan amilyen, nem várhatom hogy megváltozzon, és nem tudok mit csinálni. Se az érzéseimmel, se magammal.
2017. szept. 16. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Sose fogod, de később nagyon kellemes lesz.
2017. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy válik ez kellemessé? Amióta megismertem szenvedek miatta, és most jött ez a "megvilágosodásom" amikor sikeresen úgy intéztem az életemet, hogy ne legyen köztünk távolság. És most bár nem rossz úton, de itt vagyok ugyanúgy, egyedül.
2017. szept. 16. 19:40
 3/8 AchromaticSmarties ***** válasza:
100%

Sima ügy elfelejteni, ha három éven túl vagy, akkor lassan már nem fog érdekelni.


A szerelem érzését hormonok váltják ki, kb. 2-3 év a "kórlefolyás". Ne fordulj magadba, akkor hamarabb túl leszel rajta!

2017. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy most meg a nővérét néztem ki magamnak, akivel sokkal jobban passzolnánk, legalábbis részemről. Az a baj hogy tényleg nem találkoztam még ilyen normális értékrendű lányokkal mint ők, és remélem hogy amit mutatnak az nem a látszat, mert nagyon fájna ha más lenne az igazság.
2017. szept. 16. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek akkor lesz vége,amikor akarod is,hogy elmúljon.Ennyi idő után éppen eljött az ideje.
2017. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3 év jópár közös élménye, és állandóan máshogy gondolva rá mint akárkire, nem tudom még elengedni. Ilyenkor mindig nekiállok filozofálgatni hogy az élet akkor miért hozta úgy, hogy most itt kell lennem, amikor találkoztunk akkor miért kellett találkoznunk. Volt egy eset ami már ilyen ezoterikus-bevonzás kategóriába eshetne, és hiába teljesen racionálisan gondolkodó, soha nem fogom hova tudni tenni azt az esetet. Ez most tényleg teljesen olyan mintha valami felsőbb hatalom szivatna, elhitet velem minden szép és jót, "meglep" nem várt dolgokkal hogy még jobban higyjem el és éljem bele magam az egészbe, a végén meg lelök a szakadékba és röhög rajtam. Persze ha esetleg valami pozitív dolog lenne a végkimenetel, akkor majd kitalálok valami szép történetet újra, de még nem értem földet, vagy nem nőttek ki a szárnyaim.
2017. szept. 16. 20:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze. Nekem 5 év (!) után sikerült elfelejtenem valakit. Azóta egyáltalán nem kísért még elgondolkodás szintjén sem. :)


21/L

2017. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Azért akármilyen szinten állok én is a szerelemben, más ha 15 vagy 20 évesen kezdődik az egész.
2017. szept. 16. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!