Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El lehet felejteni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni valakit mással?

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtünk még másba volt szerelmes, ahogy mondta ő a lelkitársa, bár a csaj csak kihasználta amit ő is tudott. Azóta viszont úgy veszem észre, hogy egyre jobban érdeklődik felém: minden nap keres, írja, hogy hiányzom, mikor beteg voltam meglátogatott, voltunk már kajálni, moziban, elhív ha a barátaival van közös programja, mindig meglep valakivel. Viszont a fejemben még mindig ott van a másik nő, aki úgy ráncigálta ezt a srácot ahogy akarta. Nem szeretnék csak pótlék lenni.
2017. szept. 7. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy lelki társ nem használja ki a másikat.
2017. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, sőt hosszasan tudnám ecsetelni a "nő" viselkedését, de a szerelem vak :) Bár akkor kifejtettem egyszer a véleményemet, és azt mondta, hogy egyetért velem, de neki egyelőre így jó.
2017. szept. 7. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:
A helyzet hasonló volt nálunk is. Barátom totál odavolt az egyik munkatársnőjèèrt akinek volt pasija. Ide oda rángatta, hitegette. Aztán megismert engem ès azóta nagyon megszerettük egymást. Nem mondom, hogy nekem nem jut eszembe nèha, hogy vajon gondol e mèg arra a csajra... Bizakodó vagyok. :)
2017. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de a mással szemben ez nem túl korrekt.
2017. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Neked ez a fickó az első, minden szempontból?

Ezért neked soha nem jutnak eszedbe az elmúlt pasik, csak mint emlékek?

Semmi jelentősége nincs a dolognak, ne mérgezd a lelked ezzel! Ha az kellene neki, akkor azzal lenne.

Mindenkinek vannak exei, ez a világ rendje.

2017. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló szituációban, nekem is volt egy ilyen lánybarátom. Én szerelmes voltam belé, ő meg ugye csak barátkánt tekintett rám, nem mondom hogy kihasznált, de tényleg mindig ugrottam, ha szólt.


Aztán találkoztam valakivel, aki meg belém szeretett, de én még nem álltam készen. Néhány hónappal később rájöttem, hogy azzal a lánybarátommal úgyse lesz soha semmi, közben meg itt van valaki, akivel lehetne. Bevallom őszintén, hogy eleinte csak kihasználtam a lehetőséget, tudom, nem volt szép dolog ez tőlem. De akkor úgy éreztem, hogy csak így tudok szabadulni a rossz helyzetemből.


Nem ragozom, összejöttünk és pár hét alatt beleszerettem. Tényleg. Ráadásul sokkal jobb volt vele minden, mint azzal a lánybarátommal, akiről azt hittem, hogy vele a legjobb minden és vele terveztem a jövőmet.

3 évig voltunk együtt, mai napig sajnálom, hogy véget ért, nagy szerelem volt.


Szóval a válaszom egyértelműen igen. Szerintem lehet adni neki egy esélyt. Ha csak felejteni akar és csak pótléknak vagy jó, az úgyis hamar kiderül. De ha beléd szeret, akkor sok szép élményben lehet még részetek.


34F

2017. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!