Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éves kapcsolatot el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves kapcsolatot el lehet felejteni 2 hónap alatt mással?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm szakitás után 1 héttel már mással volt,azóta együtt vannak és azt mondja szereti.Nekem az ilyen dolog soha nem működött.Kapcsolatunk végén is azt mondta szeret és ki is mutatta.2 hónap múlva amikor már nem kerestem kiváncsi volt h mi van velem szakitás óta,és voltam is nála.De nem történt még semmi köztünk.
2012. febr. 2. 05:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem lehet évek alatt sem, de túllépni túl lehet, akár napok alatt is, körülményektől függ.
2012. febr. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha nem tudott még túl lépni rajtam azt észre lehet venni valamiből?
2012. febr. 2. 06:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az exed nem normális,hogy pasija van de téged hív fel magához,mégha nem is történt semmi.A múlt az múlt.
2012. febr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

felejteni nem.


Mert ez nem egy dokumentum ahol megnyomod a DELETE gombot!


ugyan úgy a szomszédodat sem fogod elfelejteni aki teszenm fel elköltözött és 20 évig melletted lakott a szomszédban és haverok voltatok.


Ezen túllépsz, csak egy emlék lesz, de már mással leszel elfoglalva mást fogsz szeretni másért leszel oda és más lesz odáig érted!

2012. febr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!