Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tegyem túl magam rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam rajta, hogy kövér nőként soha nem lesz komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Szexre könnyen találok partnert, főleg, hogy jó hírem van, viszont komolyat senki nem akar tőlem. Szinte minden pasi azzal koptat le, hogy bár bejönnek neki a ducik, ezért szívesen szexel velem, de nem akarja, hogy majd a gyerekei kövérek legyenek, ezért bocsi, de kapcsolatról nem lehet szó.


Nagyon szomorú vagyok már, lefogyni nem tudok a pajzsmirigyem miatt.


24/N



2017. szept. 15. 17:01
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Ilyesmi alakom van nekem is:


[link]

2017. szept. 17. 10:11
 32/39 anonim ***** válasza:
Szívesen ismerkedem ha gondolod írj!
2017. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Ez azért nem vészes,szerintem ez csinos...
2017. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
31%
Figyelj rám egy percre. Nem vagyok érdekelt a dologban, de én azt javasolom, keress rá a facen az ökonatúra regenor csoportra. Naponta találhatsz sikertörténeteket, akik ezzel a módszerrel fogytak le, és sohasem híztak vissza.
2017. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2017. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
90%
Én is dugnálak mint a lopott biciklit!
2017. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Nőies alakod van .Sztem a pàrkereséshez kell nêmi szerencse is .Egyépként meg sztem csak sok butuska férfit foghattàl ki .
2017. szept. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Korodbeli duci nő vagyok,mégis van momentán olyan pasasom a lakhelyemen,aki tetszik is.

Szerintem menj el pszichológushoz első körben és csak úgy dokihoz,mert ameddig ilyen az önértékelésed, vékonyan is az olyan pasikat fogod bevonzani,akik csak megdugni akarnak.

2017. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél nagy levegőt és meglátod hamar túlteszed magad rajta. :-)
2018. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!