Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tegyem túl magam rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam rajta, hogy kövér nőként soha nem lesz komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Szexre könnyen találok partnert, főleg, hogy jó hírem van, viszont komolyat senki nem akar tőlem. Szinte minden pasi azzal koptat le, hogy bár bejönnek neki a ducik, ezért szívesen szexel velem, de nem akarja, hogy majd a gyerekei kövérek legyenek, ezért bocsi, de kapcsolatról nem lehet szó.


Nagyon szomorú vagyok már, lefogyni nem tudok a pajzsmirigyem miatt.


24/N



2017. szept. 15. 17:01
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
83%
#19 Arra értettem, hogy egy vékonyabb, átlagos testalkatú nő több férfi ízlésének megfelel. De természetesen egyet értek, mindenkinek szüksége van a szerencsére, főleg manapság :D
2017. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
75%

Én is kétlem, hogy a súlyod lenne a baj!

A férfiak komoly kapcsolatot nem igazán kezdenek olyannal, akinek "híre van".


Az egyik nagyon jó barátnőmnek is pajzsmirigy problémái vannak, mindig is molett volt, de szép arca van, mindenkivel kedves és hihetetlen a kisugárzása! Sajnos ő is évekig fszról fszra járt, hiába mondtam neki, hogy ez így nagyon nem jó...

Majdnem 30 volt mire talált olyat, aki szexnél többet akart..


Én azt javaslom ne tedd szét a lábad lépten nyomon, így lassan eltűnnek azok akik csak megdugni akarnak és találsz normálisabbat

2017. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
45%
Először is, tessék lefogyni! A pajzsmirigy alulműködés nem gyógyítható, de kezelhető. Ezt gondolom tudod. Menj el orvoshoz. Be kell állítani a diétádat és a gyógyszeredet. Ezen kívül sportolnod is kell. Méghozzá rendszeresen. Ha jó a gyógyszeradagod és a diètád, és a sportot is kitartóan csinálod, akkor sokat fogsz fogyni. A párkapcsolat meg majd jön.
2017. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
51%

Kifogás az mindig van. Nekem is pajzsmirigy alulműködésem van évek óta, ennek ellenére 52kg vagyok. Ez csak döntés kérdése. Én intenzíven sportoltam és csodás alakom volt mikor kiderült nálam, hirtelen le is fagytam mert én is mindenhonnan azt hallottam hogy ezzel a betegséggel akkor is hízik az ember ha semmit nem eszik. A nagy szart! Én már akkor elhatároztam hogy az én testem, az én életem és nem hagyom hogy tönkre tegyen egy ilyen dolog. Egy grammot nem híztam az évek alatt! Ha meg tudják hogy nekem is ez a bajom mindenki első kérdése az hogy "neked nem kövérnek kellene lenned?" Hát nem, mivel odafigyelek arra mit eszek és sportolok. Szval nézzél kicsit magadba és az életedre, mindent megteszel azért hogy ne legyél kövér? Te is tudod hogy nem.

A másik meg hogy híred van arról hogy jó vagy az ágyban. Erre te csodálkozol hogy nem kellesz kapcsolatra? Ez most komoly??? Neked nem csak testre de agyra is gyúrnod kéne még pedig igen erőteljesen! Nálad a hozzáállásodban keresendő a hiba, ha még a saját testeddel sem bánsz tisztelettel (oda dobod magad könnyen a pasiknak + beletörődsz h kövér vagy) akkor ne is várd el hogy egy férfi majd tisztelni fog és értékesnek találni.

2017. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem sem a súlyod a baj, hanem a híred. Én undorító arccal rendelkezem, és dagadt is vagyok, a barátom mégis vonzónak talál, és felhozta már, hogy azt akarja, hogy a jövőben én legyek a gyerekeinek az anyja. ^^


Egyébként tudtommal a pajzsmirigy betegséget nem biztos, hogy örökli a gyerek. Meg amúgy attól még lehetnek kövér gyerekei, hogy vékonnyal jön össze.



21/L

2017. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
56%
Te kis rib - - - anc
2017. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
38%
Én is pajzsmirigy alulműködéses vagyok, de mégsem híztam el :O nagyon gáz már, hogy minden kövér ember a hormonjaira fogja a túlsúlyát! Elkell menni endokrinológushoz, kivizsgál, ad megfelelő gyógyszert, diétát, sportolási lehetőséget ajánl. És lám! Egyből kontrollálni lehet a túlsúlyt! Nem ördögtől való dolog a hormon gyógyszer, nekem életem végéig szednem kell, mert sorvad el a pajzsmirigyem de nem kesergek, és nem is sajnáltatom magam. Oda figyelek mit eszem, beszedem reggelente a 144,- (!!!) forintos gyógyszert, ami fél évnyi adag, heti kétszer-háromszor elmegyek edzőterembe futni ellipszisezni vagy bármi mást csinálni, és jól érzem magam a bőrömben!
2017. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
29%

Igaz, hogy ez túltengés, de hátha segít: "Pajzsmirigytúltengés

Közismert dolog, hogy az ember szellemi-lelki állapota jelentős hatást gyakorol a szervezetben levő mirigyek működésére. Különösen igaz ez a pajzsmirigy esetében. Ha valaki ösztönös igényeit és érzelmeit szüntelenül elnyomja – különösen az agresszív és elutasító jellegű érzelmeit –, s ennek következtében állandó belső harcnak van kitéve, ez a folytonos riadókészültségi állapota pajzsmirigy túlműködéséhez vezet, ami a megfelelő hormon kiválasztódása révén tartós „vegetatív harci készültséget” teremt. Mivel azonban az érzelmek nem nyilvánulnak meg, mert elfojtják és megtagadják őket, erre a harcra bensőleg kerül sor.

Pajzsmirigytúltengés: elfojtott agresszív és elutasító érzelmek; „riadókészültség”, túlfokozott belső aktivitás; állandó „ vegetatív harci készültség”

A beteg gyakran határozottan körvonalazható félelmeinek és erős magányérzetének nem ad hangot, ezek különféle természetű erőfeszítésekben nyilvánulnak meg, például rendkívüli mértékű felelősségvállalásban, mértéktelen ambíciózusságban, a függetlenségre való korai és erőteljes törekvésben, ezen jelzéseket azonban a környezete egyáltalán nem fogja. E tény tovább erősíti a beteg azon érzését, hogy őt „senki nem érti meg”. Vágyát, hogy végre megértő társra találjon, nem szavakban fejezi ki, hanem azon szinte görcsös igényén keresztül, hogy másokról gondoskodjék. Az illető ezáltal mások szemében rendkívül rokonszenvessé válik, ő maga azonban egyre elégedetlenebb lesz, gyakran depresszióba süllyed, minthogy képtelen kiszabadulni maga választotta börtönéből. Pedig csupán nyíltan kellene vállalnia önnön igényeit, s olyannak mutatnia magát, amilyen valójában. Ezen csak egyetlen „orvosság” segíthet – légy önmagad!"

2017. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
46%
Sok férfinak az ideált jelenti a telt/molett nő, tehát nem csak alkalmi szexre, hanem komoly kapcsolatra is őket választják. Nekem nagyon tetszenek és volt a barátnőim is ducik voltak.
2017. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
A duci lányok és a kövérek között bőven van különbség. Az első típust elég sokan kedvelik, míg a másodikat már messze nem annyian, hiszen akkora túlsúly már betegséget, igénytelenséget feltételez. Linkelhetnél egy képet az alakodról, vagy ha nem szeretnél saját képet feltenni, akkor a neten keress egy hasonlót, így könnyebben tudnánk segíteni. Viszont látatlanban egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy nem a külsőd miatt nem találsz komoly kapcsolatot.
2017. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!