Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tegyem túl magam rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam rajta, hogy kövér nőként soha nem lesz komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Szexre könnyen találok partnert, főleg, hogy jó hírem van, viszont komolyat senki nem akar tőlem. Szinte minden pasi azzal koptat le, hogy bár bejönnek neki a ducik, ezért szívesen szexel velem, de nem akarja, hogy majd a gyerekei kövérek legyenek, ezért bocsi, de kapcsolatról nem lehet szó.


Nagyon szomorú vagyok már, lefogyni nem tudok a pajzsmirigyem miatt.


24/N



2017. szept. 15. 17:01
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
49%
Mennyire vagy kövér? azt kifelejtetted. Kérdésedre a válasz: Attól hogy egy két srác azt mondta neked hogy nem akarja hogy a gyerekei kövérek legyenek, nem azt jelenti hogy mind azt fogja mondani. Egy bizonyos fokig engem se zavar ha husi valaki, de szerintem itt mentális bajok vannak, nem testi.
2017. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
14%
Ha eddig is lefekudtel mindenkivel akkor mi a gond? Annal komolyabb kapcsolatta nem sok nonek van.
2017. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
62%
az, hogy valaki csak dugni akar veled, vagy komolyat, ahhoz semmi köze hozzád. csakis az adott pasi aktuális szükségletei döntik ezt el. Ha ő komolyat akar, akkor úgy nyomul mindenkire. Ha nincs ilyen vágya, csak a szex iránti szükségletét elégítené ki, akkor meg úgy.
2017. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
80%

Jajj, hagyjuk ezt már!

Millió egy molett/duci/kövér nő van komoly kapcsolatban vagy házas.

Egy ugyanaz a szánalmas rinya, mint amikor a pasik vergődnek, hogy azért nincs nője, mert nem milliomos meg nem kétméteres.


Szexpartnert találsz, tehát nem a külsőddel van gond. Viszont komoly kapcsolatra nem kellesz azoknak a pasiknak, akik kicsit jobban megismertek.

Nem a súlyod a probléma.


Üdv

Egy kövér nő

2017. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
37%
14# De mondta valaki konkretan, hogy teged komolyan vesznek es parkapcsolatban eltek? Vagy csak felreertelmezed a jeleket?
2017. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem kéne olyan nő, aki könnyedén hempereg csak úgy másokkal. Nem is a husisság a baj itt.
2017. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
74%

15#

Több, mint 15 éve házasok vagyunk, van 3 közös gyerek. Hát nem is tudom... Talán már kezd lassan komolyra fordulni...


Nagyon sok férfi szereti a telt, molett nőket. Ez egy olyan műfaj, hogy vagy nagyon bejön, vagy nagyon nem.


Attól, hogy neked nem tetszik már 3 kg felesleggel sem, még nyugodtan fogadd el, hogy másnak bejön.

Ettől neked nem kell tetszenie. Ízlések és pofonok különbözőek. Ennyi.


De: a kérdés pont azért butaság, mert ha a túlsúly minden pasinak kizáró ok lenne, akkor egy túlsúlyos nő sem lenne kapcsolatban. Egyszerű logikai következtetés.

Ha egy duci nő senkinek se kell, akkor nem a súlyával van a legnagyobb probléma.

2017. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
78%
Így van, itt a testsúly a legkisebb probléma. Komoly kapcsolatot senki nem kezdene olyannal, aki fűvel-fával lefekszik meg "híre van"... Így ne csodálkozz ha senkinek nem kellesz szexnél többre. A súly csak kifogás náluk. A valódi probléma a r.banckodás.
2017. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
84%
Szintén kövér nőként mondom, hogy az, hogy jó híred van, nem biztos, hogy sokat segít rajtad. Nekem is nehéz a párkeresés, pedig nincs hírem. Nekünk szerintem még inkább a személyiségünkre kell támaszkodnunk, ebbe nem biztos, hogy belefér az, hogy könnyen kaphatónak titulálnak. Lehet azon kéne változtatni, hogy ne a szex miatt legyen jó híred. Bár nem mondom, nekem is megfordult már a fejemben, hogy fiatal nőként a szexkapcsolatos lehetőségekre kéne koncentrálni, de hosszútávon nem lenne kielégítő számomra. Egy kövér nőknek a szerelemhez nagy adag szerencse is kell, hogy összeakadjon a megfelelő férfival. :)
2017. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
87%

" Egy kövér nőknek a szerelemhez nagy adag szerencse is kell, hogy összeakadjon a megfelelő férfival. :)"


19# Ez a vékony nőknél és mindenkinél így van! :)

2017. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!