Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vegetáriánus / Vegán barátnő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegetáriánus / Vegán barátnő, de honnan?

Figyelt kérdés

Kedves Válaszadó!

Kérlek vedd figyelembe, hogy legfőbbképpen vegák-vegánok bevált tapasztalataira vagyok kíváncsi, (ami lehetőleg különbözik a Badoo, Tinder és társaitól beleértve a más társkereső oldalakat is, mert Én azzal nem jártam sikerrel).


Előre is Köszönöm a releváns válaszokat! :)


Benjámin (21)



2017. szept. 15. 13:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A vegánok kb. 80%-a nő XD
2019. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
60%

Amúgy ez miért kikötés nálad, miért pont vegetáriánus/vegán barátnőt szeretnél? Ne érts félre, 12 éves korom óta vagyok vegetáriánus, csak kíváncsi vagyok.


Én speciel sehol nem reklámoztam, hogy vega vagyok, a párommal Tinderen ismerkedtem meg, akkor derült ki, hogy nem eszem húst, mikor először elmentünk kajálni. Szerintem sokan gondolkoznak így, ami azt jelenti, hogy lehetetlen szűrni. Esetleg a profilodba leírhatod társkeresőn, hogy szívesen ismerkednél ilyen lányokkal. Több srácnál is láttam kiírva, vagy csak annyit, hogy pl ő maga vegán, szóval nem ördögtől való dolog :)

2019. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én vega vagyok. Sosem jelentett problémát a kapcsolataimban. Mindig előre leszögeztem, hogy részemről nem elvárás a másik felé. Ha esetleg vega ő is, az csak plusz pont, de ilyenhez még nem volt szerencsém. Amikor én vega lettem, akkor még nem volt ennyire elterjedt, legalábbis nem beszéltek róla az emberek. Lassan 20 éve és még 30 alatt vagyok. :)
2019. ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!