Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok ekkora lemaradá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ekkora lemaradásban?

Figyelt kérdés

Lehet elszaladt mellettem az idő, de ha beszélek egy lánnyal vagy meglátok valakit, vagy fiú vagy lány, mindegy is a kérdés szempontjából, én azt feltételezem hogy szingli, mivel én is az vagyok és ezt gondolom az általánosnak, holott meg kiderül a legcsúnyább nőnek is van barátja, és olyan természetesen mondják, hogy párom. Csak nekem olyan nagy dolog ez? mintha az ember a lottót nyerné meg? Még a horoszkópban is úgy kezdődik minden hogy a szerelemnél, hogy partnere és ha valakinek nincsen arról nem is írnak. Vicc. Szóval kissé kirekesztetnek érzem magam a társadalomból. Annak ellenére hogy alkalmi kapcsolataim azért néha akadnak. És csúnya sem vagyok. De nem tudom nekem olyan természetes hogy szüleimmel élek, a haverokkal járok szórakozni, de a korombelieknek már soknak gyereke van. Hihetetlen mennyire visszamaradtam ezek szerint.

Pedig a munkában, sportban, ánblokk az életben egy talpraesett ember vagyok.


25 F



2017. szept. 13. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Igen, csak számodra nagy dolog. Nem magadból kéne kiindulni, de sajnos az emberek 90%-a magából indul ki elsőnek.

25 éves vagy, ilyenkor már az emberek bizonyos része házasodik!


Te alakítottad így az életedet, a te döntésed volt, tehát vállald is érte a felelősséget.


Jobb lenne ha most már nyitnál is a világ felé és nem a kis vackodban lennél.

2017. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elegge. Ugyanaz a korosztaly vagyunk, a legtobb ismerosom is, elenyeszo azok szama, akik otthon laknak a mamival es a hetvegi haverokkal bebaszasbol allna az eletuk. Gyereke csak egy parnak van az ismerosi korben, szoval a gyerek az nalunk meg nem altalanos dolog, de az onallo elet es a parkapcsolat az igen. Nalunk a legtobben a parjukkal elnek.
2017. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akik 25 évesen már összeházasodnak és gyereket vállalnak, azok gyakran 30 évesen már el is válnak. Kérdező, azért ne kezdj el kapkodni, az ritkán szül jó döntést.
2017. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem érzem magam kirekesztve. Van, aki a korosztályomban(korosztályunkban, mert alig pár évvel vagyok fiatalabb nálad) így él, van, aki úgy. Van, aki 18 évesen már házas volt, ismerek 30 éves szingliket is. És? Én nem szoktam ezt így figyelgetni, amit eddig fektettem az életembe, azzal elégedett vagyok, pofozgatni meg mindig van mit amúgy is. Annyi a fontos, hogy az ember azért fejben komponálja meg az életét, mert azért 20 fölött a "majd lesz valami" elég gáz, és egyre gázabb.


Úgy értem, tudd, mit tanulsz, mi érdekel, miért az érdekel, azzal hol akarsz elhelyezkedni, hova tovább, lakást hogyan, miből, hogyan és mennyi idő alatt gyűlne össze rá a pénz, ehhez mennyit kell félretenned, mennyit kell dolgoznod... Lehet szórakozni és élvezni az életet, de közben tudnod kell hogy mi a dolgod és mit akarsz, különben soha a büdös életben nem fogod felépíteni az életed. Legalábbis nem nyer mindenki a lottón és nem jómódúak mindenkinek a szülei annyira, hogy alátoljanak egy komplett otthont, kocsit, mindent, neki meg elég elindulni.


Érdemes magad betáblázni, még ha nem is napról napra. Egyrészt, mert egy szülőnek nem feladata, hogy a felnőtt gyerekét pelenkázza, másrészt egy családhoz is kell az, hogy stabilan tudj keresni és félretenni, de legalább szoruljon beléd egy csöpp tervezőkészség és felelősségtudat. Én legalábbis nem akarnék gyereket egy olyan embertől, és nem is kötném vele össze az életem, akivel nem tudjuk kitalálni, hogy merre akarunk tartani együtt, és ennek megfelelően kisebb-nagyobb mérföldköveket kitűzni, amiért ténylegesen teszünk, nem csak a nyálunk csorgatjuk, hogy milyen jó lenne.


Nem azzal vagy elmaradva, hogy nincs külön otthonod, vagy nincs egy komolyabb kapcsolatod, hanem azzal, hogy abszolút nem gondolkodsz a jövőben, vagy legalábbis nem két lábbal a földön állva.


Ebben a korban egy év simán elrepül. Vagy magadra parancsolsz és tervezel, legalább hónapokra bontva, vagy nézheted, hogy 27, 30, 35 évesen még ugyanitt vagy, csak emberek tűnnek el mellőled, meg lehetőségek. Meg idővel sajnos a szülők is. Senki sem él örökké. És senki sem tud a gyerekéről gondoskodni örökké.

2017. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A te felfogasoddal én jobban levagyok hisz alkalmim se volt 24f 2randim volt második randi 0 pedig abbol a szogbol ahol a tukorbe nezem magam jó nézek ki
2017. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!