Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet így valaha is barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így valaha is barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves vagyok és sajnos nincsen egyetlen egy barátom sem. Nagyon zárkózott és csendes fiú vagyok és a lányokkal való beszélgetés egyáltalán nem megy. Lány barátaim soha sem voltak mert nagyon félek tőlük és inkább elkerülöm a velük való kommunikációt amit szégyellek is. Nem tudom,hogy hogyan is kell egy lánnyal ismerkedni mert a 19 évem alatt kb. kétszer ha beszélgettem lányokkal de akkor is csak annyit,hogy milyen óránk lesz a következő. Egyszerűen nem megy az ismerkedés és nem is igazán szoktam próbálkozni ismerkedni mert úgy állok hozzá,hogy úgy sem érdeklem,mit is akarok én tőle és meg sem próbálom meg persze nagyon bamba is vagyok a nőkhöz. Nembtartom magamt haleyes fiúnak mégannak ellenére sem,hogy már többen is megdicsértek,hogy milyen helyes vagyok. Néha szoktak nézni a lányok de olyankor az az érzésem támad,hogy biztosan valamiért gúnyolódnak rajtam és ilyekor inkább hátat fordítok nékik. Sehová sem szoktam eljárni a szabadidőmben. Csak az iskolába és szabadidőben szoktam edzeni de azt is othhon, nem szeretek emberek között lenni. Tisztában vagyok vele,hogy semmi esélyem nincsen a lányoknál se azért felteszem a kérdésemet.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2017. szept. 10. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem először a szociofóbiáddal kezdj valamit, majd barátok szerzése (akár lány barát), aztán térj vissza a barátnősdihez
2017. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
így nem
2017. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod rá a választ, akkor miért teszed fel a kérdést?
2017. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy tökmindegy mit csinálsz.
2017. szept. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elvileg nem vagyok ronda csak én nem tudom elhinni és elfogadni ha azt mondják,hogy igenis te helyes vagy.
2017. szept. 10. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát így nehezen, de nem lehetetlen, viszont ne várd meg, hanem cselekedj. Tudom nem könnyű én is hasonló voltam, mondjuk nem barátkozás hanem csajozás terén volt. Sikerélmények (persze volt kudarcok is) bátoritottak, adtak önbizalmat és azóta teljesen más vagyok. Mást nem tudok mondani bízz magadban ez a legfontosabb
2017. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6/6: Az a legnagyobb baj,hogy egyáltalán nem bízom magamban.
2017. szept. 10. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!