Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz nekem valaha is barátnőm? 20f

Figyelt kérdés
Mindig ugyanaz a mese, haverokkal elmegyünk valahova, megiszunk,megeszünk valamit,szórakozunk, nevetgélünk a mi kis zárt társaságunkba és ennyi megyünk haza.Aztán itthon ülök neten keresgélem a csajokat,fele nem ír vissza, fele nem normális, sokszor volt tali is és nem történt semmi.Elveszítettem azokat akikkel hónapokig chateltem.Egy lányba nagyon szerelmes voltam régen,neteztünk sokáig aztán tali de akkor nagyon ronda voltam meg még önbizalomhiányosabb.Megőrültem érte,majd bele haltam,életem legnagyobb depresszióját éltem át.Mikor annyira szereted hogy mindent megadnál neki és az ő válasza csak az hogy nem.Évek óta barátnőre vágyom mindig közel állok a kapcsolathoz,egyéjszakás kalandhoz és valami mindig elrontja.Azt mondják keveset próbálkozom, nem vagyok túl kommunikatív. Sokkal könnyebben szerzek haverokat,mint barátnőket. Miért érzem azt hogy nagyon de nagyon meg kell erőltetnem magamat hogy próbálkozzak lányoknál? és hogy nekem iszonyat nehéz a csajozás? Amikor egy lánynál szeretnék próbálkozni mindig azt érzem hogy meg kell feleljek neki,tökéletesnek kell lennem előtte és ezért abbamarad,inkább meg se próbálom.Nehezen kezdek beszélgetni lánnyal nagy megfelelési kényszerem van, minden szavam erőltetés, félek hogy valamit mondok amit nem szabadna.Nincs tapasztalatom miket szabad meg miket nem. Elég egy kis hiba és annyi volt. Nekem az elutasítás egy hatalmas pofon.Sok olyan ember van aki elveszít egy lányt és azt mondja, áh majd jön másik. Nekem az elviselhetetlen,mivel egyet sem birok találni nem hogy majd másikat. Meg 20 éves fejjel közöm nem volt lányhoz, csak taperolás és közel álltam csókhoz ennyi,de soha nem történik meg.Most facebookon bejelöltem sok idegen lányt rájuk írni merek de érzem azt hogy túl hülyének néznéneklehet.A személyiségemhez képest imádok bulizni,rendszeresen,de soha nem érek el semmit.Társaságban nem akarok csajozni mert féltékenységből "megölök" valakit. Multkor 3 an egy csajra mentünk. A másik 2 meg jobban ismeri és sokat beszélnek vele.Csak felidegesítem magam.Arra szeretném legjobban rávenni magam hogy bárhol,bármilyen körülmények között idegen csajokat leszólítsak.De nem megy , vagy 5 éve próbálom rávenni magam és csak nagyon kevésszer sikerült. De legszivesebben naponta vagy 200 emberhez odamennék csak úgy ismerkedni. Havonta ha odamegyek 1-2 lányhoz az a max,szépkevés.De annyira idiótának érzem magam amikor oda próbálok menni.Valahogy úgy kell hogy ne lássák le rólam hogy egy kiéhezett 20 éves kamasz vagyok.De ez nálam elég nehéz, gyors lényegre térek, lehet ez a baj. Mi az ötletetek hogyan kéne nekem barátnőt találni? Érzem hogy múlik az életem,a fiatalságom, nem éltem ki magam, keveset próbálkoztam,le vagyok maradva,sok módon próbálkoztam , eddig semmi nem jött össze. Milyen ötleteket mondanátok? Hogyan kéne nekem barátnőt találni?
2017. szept. 8. 01:18
 1/5 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy külsőleg helyes vagyok,mindenki szerint kb, külsőt azt dobjuk ki azzal nincs gond. Hanem elszúrom mindig, vagy csak simán szerencsétlen vagyok.Nekem az kell hogy csak én és az a bizonyos lány létezzünk, csak 2 en.Jó barátnői jöhetnek, de minden férfi személytől félteném őt az biztos.Erre meg az a jó ha odamegyek egy lányhoz aki egyedül van.Nem dőlnek belőlem a szavak, egyáltalán nem vagyok magabiztos. Nehezen megyek oda. Volt hogy könnyen odamentem de akkor rá voltam szorulva kerestem egy bizonyos helyet a városban és vagy 100 méterről kiszemeltem 2 csajt akikhez simán odamentem izgalom nélkül.Ebből egy szép kis beszélgetés lett. Így simán megy ha keresek valamit. De ha tudom hogy úgy kell odamennem ismerkedés célból, vagy el kell játszam azt hogy nem tudom hol van ez meg ez akkor nem megy. Erre kell rávennem magam hogy bárhol,bármikor tudjak beszélni ismeretlen csajokkal. A legboldogabb ember lennék a világon. Az lenne az új hobbim hogy megyek az utcán egész nap és ismerkedek ismeretlenekkel. Napi 100 ismerőst összesuednék az biztos
2017. szept. 8. 01:32
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező végig elolvastam a leírásod. Szerintem az okozza a problémát, hogy amikor ismerkedsz akkor kb. isteníted a másik partnert. Meg kell tanulnod azt, hogy a lányok/nők is emberek, ők sem tökéletesek. Az önbecsüléseden is javítani kell pont amiatt amit előzőleg leírtam. Ebben szakértő segítségét igénybe veheted (de ne a PUA-ra gondolj). A kommunikációdat is érdemes fejleszteni, rengeteg segítő irodalmat találsz neten/könyvesboltban. Hidd el nem vagy még elkésve. Az első barátnőm (aki megcsalt) 22 évesen volt, 23 évesen (születésnapom után pár nappal) megismertem jelenlegi páromat. 2 éve vagyunk együtt.


25/F

2017. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, magaddal kell előbb rendben lenned. Én se vagyok egy magabiztos személyiség és én úgy szoktam legyűrni ezt a félénkséget, hogy átgondolom mit veszthetek, általában semmit. Te is, ha odamész idegen lányokhoz, mit veszthetsz? Maximum nevetgélnek egyet, na bumm, úgyse látod őket soha többet, kit érdekel mit gondolnak. És szerintem ne görcsölj rá ennyire a dolgokra, ha lazább vagy, akkor könnyebben fog menni.

18L

2017. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első na és hogy ismerted meg őket meg hol?
2017. szept. 8. 13:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondolkozom hogy ma bemegyek a városba eljátszom hogy nem tudom mi hol van és odamegyek csajhoz megkérdezni. Elég hülyén hangzik, ha egyáltalán rá tudom venni magam,nehéz lesz.
2017. szept. 8. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!