Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, találok valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bananagirl2299 kérdése:

Mit gondoltok, találok valaha kiutat a magánybòl?

Figyelt kérdés
18 éves lány volnék, aki rendkívüli módon nem találkozott még olyan emberrel, aki potenciálban megfelelne. Nem tudom. Igazság szerint kezdek azon aggódni, hogy talàn velem van a probléma. Túl válogatós lennék? Beszélgetek egy sráccal, utalni is szoktam rá, hogy találkozzunk, de vagy nem veszi a lapot, vagy csak figyelmen kívül hagy, viszont nem értem, mert alapjáraton jókat szoktunk beszélni. Viszont az elvárásaim között mindig is nagy mértékben az szerepelt első sorban, hogy a fiú lépjen először. Szerintetek túl sokat várok? Hülyeség az, hogy elvárom, hogy a srác lépjen?

2017. aug. 30. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
emancipáció idáig miért nem terjed?
2017. aug. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Egyáltalán nem hülyeség, sőt szerintem is így a természetes, persze jeleket adhatsz, célozgathatsz, de maga a lépést igen is mi nekünk, mint férfiaknak kellene meglépnünk.

Nem akarom nagyon ledegralálni a mai fiatalabb férfi generációt, de egyre több béna és egyáltalán nem férfias jellemű egyének rohangálnak, persze tisztelet a kivételeknek.

2017. aug. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy találsz.

Nem 30 évesen írod ezt, hanem 18.

Ne haragudj, de a tinik között eleve nehéz tudatos, kezdeményező fiút találni. A férfiak körében szerencsére már több van. :)


21/L

2017. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miféle ostoba konvenció tiltja, hogy te kezdeményezz? A nők több mint 100 évek harcolnak az egyenjogúságért, ennek határai vajon számukra miért csak addig terjednek ki, ameddig kényelmes nekik? Amikor kicsit rögösebbnek tűnik az út, akkor az ugye már a férfi/fiú dolga... Tipikus, azt hiszem. Amúgy meg úgy gondolom, hogy ha téged zavar ez a helyzet, mármint hogy nincs senkid és magányosnak érzed magad, akkor tegyél ellene. Ez esetben lépj te először. Ne randira hívd, hanem javasolj egy közös programot. Pl.: "figyelj, nincs kedved megnézni ezt és ezt?" "Volna kedved elmenni ide vagy oda?". Nem kell ezt túlgondolni szerintem. Ettől nem leszel kevesebb, és ha erre sem csap le a srác, akkor el kell felejteni. De ha mégsem zavar annyira a magány, akkor ne mondj semmit, de azért tátsd ki a szád és csak várd a sült galambot...
2017. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezen ne aggódj, majd jönni fog, ha jőni kell...tapasztalj, légy nyitott, még nagggyon fiatal vagy.
2017. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos mi nem nagyon vesszük az "utalgatós" jeleket, én legalábbis nem igazán, mondjuk az is tény, hogy nem is nagyon szoktam tetszeni senkinek, és nem "nyomul" rám különösebben senki. Viszont ha te szeretnél valamit, akkor az utalások helyett akár meg is mondhatnád az illetőnek, hogy nagyon szimpatikusnak találod őt, és lenne-e kedve elmenni veled valamilyen programra. Sokan nem mernek kezdeményezni, mert mondjuk esélytelennek érzik magukat, félnek a kudarctól, rosszak a tapasztalataik stb., viszont meggyőződésem, hogy ha több nő mutatná ki egyértelműbben, hogy a férfi szabad utat kap, akkor többen is kezdeményeznének. Lehet, hogy sokan azt gondolják, hogy te csak barátkozol velük, így meg nem fognak elhívni randira. Beszélgetni bárkivel lehet, én is elbeszélgetek a szomszéd Mariskával, mégse hívom randira, mert ha valaki nem azt sugározza, hogy ő igenis többet akar ennél, akkor nem fogok kezdeményezni, hiszen úgy veszem, hogy nincs miért. Senki sem gondolatolvasó, beszélgetni egy baráttal is lehet, nem csak egy potenciális partnerrel, és lehet, hogy a te esetedben sem tudják sokan eldönteni, hogy most csak barátkozol, vagy vonzódsz is az illetőkhöz.
2017. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, 12 macskával együtt fogsz meghalni 2078 május 11-én Budapesten, az újonnan kialakított I. (Nagy Rezsicsökkentő) Viktor király lakótelepen.
2017. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

" potenciálban megfelelne"

"elvárásaim"


Vizsgáld felül magad odabent. Lehet, hogy nem kéne elvárásokat és megfelelési kényszert támasztani a másikkal szemben. Lehet, hogy lazán csak ismerkedni kéne előre legyártott ideák és címkék nélkül. Lehet, hogy neked is lépned kéne és felhagyni ezzel a bugyuta női közfelfogással - ami eleve idejét múlt-, hogy a férfinek kell először lépnie. :)

2017. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én pedig olyan lányt nem találok, aki eljönne találkozni :/ mindig halogatják, nem érnek rá 21f
2017. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!