Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasi öszinte, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi öszinte, miért nincs sikere a lányoknál?

Figyelt kérdés
bármit mondok átnéznek rajtam
2017. szept. 8. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Hat, nem az oszinteseg a baj.
2017. szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ, mit mondasz őszintén. "Szia! Anyukám azt mondta, hogy te jó feleség lennél."
2017. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
91%
Ha őszinte vagy, morális elvekhez tartod magad, és igyekszel "jó" emberként élni, a mai világban nem lehetsz sikeres. Ez van. Szerintem mégse változz meg, mert a belső tartás és a tiszta lelkiismeret többet ér mint a könnyed élet.
2017. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Őszinteséggel, nekem idáig, egyetlen párkapcsolatot sem sikerült össze hozni.
2017. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos többre mész, ha azt mondod, amit hallani akarnak. Nekem sem tetszik, de ez az eddigi tapasztalat.
2017. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegy mikor időzíted a nagy őszinteséget. Ha nem tartotok az intimitás egy bizonyos szintjén (bizalomra gondolok leginkább), akkor nem okos minden lelki dolgot a másikra zúdítani. Finoman kell adagolni és a megfelelő embernek.
2017. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

:DDDD

Nem az a baj, h őszinte vagy, hanem h hogy adod elő!

Lehet h bántásnak sértésnek veszi az egoja.

Azt se komázzák, ha kákán is csomót keresel, ha mindenben a negatívat látod meg, olyan emberrel nem jó együtt lenni.

Legyél kedves barátságos, inkább arra fókuszálj h a másik jól érezze ,magát. Ha vmi nem tetszik kerdezd meg h miért van úgy, vagy kedvesen kérd meg inkább h min változtasson.

Férfiak kritikát pl elutasításnak veszik, vagy annak, h nem elég jók.

Meg sok ember nárcisztikus, nebántsvirág, önimádó,képtelenek bármit elfogadni.

2017. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ma 21:00


"Legyél kedves barátságos"


Én az vagyok mindenkivel.

2017. szept. 8. 21:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az őszinteséggel van a probléma, inkább azzal, amit az őszinteségnek köszönhetően megtudnak rólad.
2017. szept. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A lányoknál, első és legfontosabb, azt mondjad, amit hallani szeretne. Különben, nehéz lesz akár egy kapcsolatot is össze hozni.
2017. szept. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!