Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfinak szinte bárki jó, míg a legtöbb nőnek vannak és magasak az elvárásaik?

Figyelt kérdés

Ezt mindenhol látom, társkeresőkön is, hogy a legtöbb férfinak egyáltalán nincsenek elvárásai egy nővel szemben, a legtöbb nőnek pedig hatalmas elváráslistája van, és közel sem jó neki bárki, hanem a lehetősége szerint a legjobb kell.

De ez élőben is ugyanígy van, most a jelenlegi baráti körömben én vagyok az egyetlen férfi akinek elvárásai vannak egy nőtől társkeresésnél, ha más nem is, de legalább az, hogy jól nézzen ki és csinos legyen. Kiismertem a társkeresési szokásaikat, és 5-ből 3-nak majdnem mindegy csak nő legyen, tehát csak annyi elvárásuk van, hogy ne legyen egy bálna 100 kiló súlyfelesleggel, a maradék 2-nek pedig szó szerint bárki jó, az ég világon semmi elvárásuk nincsen. Mind1 hogy dagadt mind1 hogy ronda, mind1 hogy sokkal idősebb mind1 hogy gyerekes csak nő legyen.

Nőket viszont nem ismerek akinek ne lenne nagy elvárása a társkeresésnél, és olyat sem ismerek aki ne válogathatna a férfiak közül. Miért?


2017. szept. 7. 13:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A férfiaknak is legfeljebb egy menetre jó bárki, azért aki hosszú távú kapcsolatban gondolkodik, annak nem mindegy, kivel fog együtt élni.
2017. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!