Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfinak szinte bárki jó, míg a legtöbb nőnek vannak és magasak az elvárásaik?

Figyelt kérdés

Ezt mindenhol látom, társkeresőkön is, hogy a legtöbb férfinak egyáltalán nincsenek elvárásai egy nővel szemben, a legtöbb nőnek pedig hatalmas elváráslistája van, és közel sem jó neki bárki, hanem a lehetősége szerint a legjobb kell.

De ez élőben is ugyanígy van, most a jelenlegi baráti körömben én vagyok az egyetlen férfi akinek elvárásai vannak egy nőtől társkeresésnél, ha más nem is, de legalább az, hogy jól nézzen ki és csinos legyen. Kiismertem a társkeresési szokásaikat, és 5-ből 3-nak majdnem mindegy csak nő legyen, tehát csak annyi elvárásuk van, hogy ne legyen egy bálna 100 kiló súlyfelesleggel, a maradék 2-nek pedig szó szerint bárki jó, az ég világon semmi elvárásuk nincsen. Mind1 hogy dagadt mind1 hogy ronda, mind1 hogy sokkal idősebb mind1 hogy gyerekes csak nő legyen.

Nőket viszont nem ismerek akinek ne lenne nagy elvárása a társkeresésnél, és olyat sem ismerek aki ne válogathatna a férfiak közül. Miért?


2017. szept. 7. 13:29
1 2 3
 11/21 Lazy Lover ***** válasza:
38%
mert a "nők" megtehetik hogy válogassanak ennyi
2017. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%

Én nem láttam még olyan férfiat akinek bármi jó lenne. Vannak ilyen szerencsétlen haverjaim akik muszáj mindig hogy valakivel legyenek,de ez más dolog.

Talán azért nincs elvárása mert magát is semmibe veszi. Akinek van egy kis önbizalma,tartása,annak lesznek minimális elvárásai is.A férfiak is válogatnak ha megtehetik.De gondolom a társkeresőkön többnyire buta,magára nem adó férfiak vannak többségben.

2017. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
38%
Én nem akarok egyszerűen cserélhető vagy pótolható lenni.
2017. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%

Mert itt is kőkeményen érvényesülnek a kereslet-kínálat szabályai. Mint ahogy én, mint vásárló, megválogathatom, hol költöm el a pénzem, ezzel szemben a boltok -normál esetben- nem válogathatnak, kit szolgálnak ki, mivel vásárlóból mindig hiány van. A nők válogathatnak és válogatnak is a férfiak közül. Egy átlagos adottságú férfi pedig örülhet, ha történetesen akad olyan nő, aki pont őt választotta.


Ezen felül, ahhoz, hogy a nők válogathassanak, szükségszerű, hogy a férfiak nyitottabbak, elfogadóbbak (nők szerint igénytelenebbek) legyenek a nőknél.

2017. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%
Én azt veszem észre, hogy ez a "bárki jó lenne" az csak a dugásra vonatkozik, vagy inkább a dugásra vannak kiéhezve, de önmagukat áltatják azzal, hogy kapcsolatra elég. Kapcsolatra már jóval válogatósabbak a férfiak, külsőre mindenképp, de belsőre is, talán jobban is, mint a nők (legyen házias, legyen tip-top mindig, ne legyen anyagias, ne okoskodjon, ne "hisztizzen", anyósra ne szóljon be, nevessen a viccein stb. stb. stb.). A nők inkább az elején filtereznek, mert a többségnek nem elsőrendű, hogy mindegy kivel, csak legyen kivel dugni.
2017. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

Mert a legtöbb férfi dug szívesen, hogy a magját kieressze valahová, a legtöbb nő meg nem tud másban gondolkodni, csak hosszú távú kapcsolatban.


Én is sok olyan nővel voltam már, akikhez kevésbé vonzódtam, de azért még okésak voltak külsőre. Azért, hogy legyen már szex. Mert a punci és a szex kva jó dolgok.

2017. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%
"Ezt mindenhol látom, társkeresőkön is, hogy a legtöbb férfinak egyáltalán nincsenek elvárásai egy nővel szemben" Egyik barátnőm fent van most társkeresőn, egy igényes, szép lány. Lelakott, sörhasú, kopaszodó tahók is ráírnak, és fel vannak háborodva, ha visszautasítja őket. Mert hogy ők átlagos lánynak tekintik az amúgy "fullos" barátnőmet...
2017. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
A legtobb ferfinek szinte barki jo, felteve hogy vekony, nagy melle van, lehetoleg szuz, de ne legyen bena az agyban, szep az arca, szepen oltozik, nem valogatos, bevesz a szajaba barmit, megcsinalja a hazimunkat, barmikor kesz a szexre, szereti az undorito fetiseket, maximum 25 eves.
2017. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

17:

Sokszor érdemes lenézni, lejjebb értékelni a másikat, mint amilyen a valóságban, mert ha az önbizalma csökken, akkor talán együtt lesz veled.


Nekem is volt már olyan barátnőm, aki úgy éreztem sokkal gyönyörűbb nő, mint amilyen jóképű férfi vagyok. De ha bármikor is a szépségét dicsértem volna, biztos nem marad velem. Nem is így voltunk együtt. De ez nemtől független.

2017. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

>a legtöbb férfinak egyáltalán nincsenek elvárásai egy nővel szemben


Valóban így tűnik, de nem igaz. A legtöbb férfi >azt hiszi<, hogy egyáltalán nincsenek elvárásai egy nővel szemben. Általában azért, mert kanosak, önámítóak, fogalmuk nincs, mit jelent a párkapcsolat, frusztráltak, torz a nőképük. Sokszor az első komolyabb párkapcsolat során jönnek ki a látens igények. Sajnos.

2017. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!