Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfinak szinte bárki jó, míg a legtöbb nőnek vannak és magasak az elvárásaik?

Figyelt kérdés

Ezt mindenhol látom, társkeresőkön is, hogy a legtöbb férfinak egyáltalán nincsenek elvárásai egy nővel szemben, a legtöbb nőnek pedig hatalmas elváráslistája van, és közel sem jó neki bárki, hanem a lehetősége szerint a legjobb kell.

De ez élőben is ugyanígy van, most a jelenlegi baráti körömben én vagyok az egyetlen férfi akinek elvárásai vannak egy nőtől társkeresésnél, ha más nem is, de legalább az, hogy jól nézzen ki és csinos legyen. Kiismertem a társkeresési szokásaikat, és 5-ből 3-nak majdnem mindegy csak nő legyen, tehát csak annyi elvárásuk van, hogy ne legyen egy bálna 100 kiló súlyfelesleggel, a maradék 2-nek pedig szó szerint bárki jó, az ég világon semmi elvárásuk nincsen. Mind1 hogy dagadt mind1 hogy ronda, mind1 hogy sokkal idősebb mind1 hogy gyerekes csak nő legyen.

Nőket viszont nem ismerek akinek ne lenne nagy elvárása a társkeresésnél, és olyat sem ismerek aki ne válogathatna a férfiak közül. Miért?


2017. szept. 7. 13:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor én kivétel vagyok a férfiak körében. Én a' szinte bárki jó"- tól qrva messze vagyok....és szerintem nem egyedül. Ahogy elértem a 40- et, ez még inkább igaz lett.
2017. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, az én férfi ismerőseim nem ilyen igénytelenek, mondjuk alapból nem annyit várnak egy kapcsolattól, hogy legyen rajta használható lyuk...

Az átlag férfiak is válogatnak.

Nyilván vannak, akiknek tökmindegy, meg is lehet nézni, hogy ezeknek az embereknek milyen "kapcsolataik" vannak.

2017. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon nem igy van. Ne a tarskeresok kinalatabol indulj ki. Normalis ferfinek is vannak igenyei.
2017. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
Az azért van, mert a férfiaknak punci kell. Ez az elsődleges céljuk. És hogy megkapják, sokszor igencsak lejjebb kell adják a nívót. A jó nőkre, de még az átlagosokra is elképesztő túljelentkezés van, és ha a férfi nem tartozik a top 20%-ba, sőt inkább a top 10-be, akkor jó nőknél gyakorlatilag zéró esélye van. Így aztán nincs más választása, ha valami esélyt is szeretne adni magának, akkor rá kell repüljön az átlag alatti csajokra is...
2017. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsére az én férfiismerőseim sem ilyen igénytelenek. Mondjuk egyikük sem 180 kilós CS:GO függő akik két értelmes mondatot se tudnak kinyögni, hanem olyan srácok, akiknek lehetnek igényeik.
2017. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Igen, szinte bárki jó pár menetre. Komolyra viszont egyáltalán nem. Ott azért sokmindennek passzolni kell. Különben, csak szenvedés. Komolyhoz nagyon kevés egy nedves lik.
2017. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
Fiatal korban a nők vàlogathatnak mert minden korosztály rájuk van állva. Sőt az se baj ha a szuperpasin osztozni kell több lánnyal lényeg hogy alább nem adják egy igen magas szintnél. Férfiak akiknek mindegy csak nő legyen na pont azok cikizik azokat akik amiatt szűznek mert" bárkivel azért mégsem"
2017. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos a társkeresőkön nagyon felborult a nemek aránya, így fordulhat elő, hogy a lusta pasiknak már mindegy ki, csak feküdjön le vele. A kevésbé dekoratív csajok meg ugye válogathatnak ennek köszönhetően. Ki kell menni az utcára és azt fogod észrevenni kedves kérdező, hogy alig van valahol jópasi, viszont a széplányokból dunát lehet rekeszteni. Pont fordítva van, mint a netes társkeresőkön, a kevésbé jópasik is fel tudnak szedni szép csajokat.
2017. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Hol vetted a szemellenzőt?
2017. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Hát haver, azért nehogy azt hidd hogy neked az igénytelen haverjaidhoz képest micsoda igényeid vannak.

Azt írtad, hogy egy nő legalább jól nézzen ki és csinos legyen.

Nos, ezek szerint te is az ösztönlény haverjaid agyi szintjén mozogsz. Vagyis a csajra álljon fel a farkad naponta 20x. Azta mindenit, micsoda igények :D

Az ugye nem baj ha mellé egy ostoba, hisztis agyatlan gyökér a csaj? De legalább jól néz ki.


Érdekes, a pasiknak miért az a leges leg fontosabb szempont (itt idézem magam, PASIKNAK, nem FÉRFIAKRÓL beszélek, mert nekik a külsőségeken túl a belső dolgokra is nagy igényük van!) hogy jól nézzen ki a nő? Azt miért nem említitek, hogy intelligens, okos, kedves, segítőkész stb.... legyen?

Az már nem fontos. Csak az hogy dugható legyen, meg legyen jó markolható csöcse meg segge.


Barátocskám te is elég igénytelen vagy....

2017. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!