Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajozásra melyik szórakozóhel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozásra melyik szórakozóhely a legalkalmasabb Budapesten?

Figyelt kérdés
Melyik helyen a legjobb a lányarány?

2017. aug. 28. 03:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mármint ingyen k.vára?
2017. aug. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyik rosszabb mint a másik. Mindenhol iszonyúan fos a lányarány, főleg az utóbbi időben bejött ez a szexturizmus, a külföldi férfiak nagyon is sokat rontanak az arányon. Hát borzalmas mindenhol, Budapest már nem jó hely csajozásra, pedig én is jártas vagyok ott, de már azt mondom egy vidéki nagyvárosban sokkal könnyebben becsajozol szórakozóhelyen mint Bp.-n bárhol.
2017. aug. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Mi a barátnőimmel már azért nem járunk bulizni, mert a nyomulós, tapogatós férfiak képtelenek érteni a nemből. Szerettünk táncolni, jól érezni magunkat, de sajnos a sok kiéhezett kan, akik természetesnek veszik, hogy random letapizzanak, megfogják a fenekünket, elrontották az egészet.

Félreértés ne essék, nem azzal van a gond, ha egy srác normálisan odajön beszélgetni, vagy megkérdezi, hogy van-e kedvem táncolni, hanem azzal, hogy kérdés nélkül odadörgölőznek, egyszerűen az utolsó alkalmakkor már félelem volt bennem, mert volt, hogy szó szerint menekülni, elbújni kellett, annyira nyomult egy-egy férfi, pedig még csak nem is öltöztem kihívóan.

Nem veszitek észre, hogy sok nő ezért kerüli már el a szórakozóhelyeket?

22!L

2017. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet, a legtöbb srác max. ezt a részegen fogdosást tudja, szóval nem vetélytárs.
2017. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Itt az egyik kérdezőnek a barátja strici, szerintem kérdezd meg...
2017. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Normálisan, nem tolakodó módon próbálkozó férfiak számára bármelyik, tolakodóknak meg egyik sem.
2017. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6: Azért mondjuk egy lánymentes dnb bulin jóval kisebbek az esélyek, mint DJ Romerón a peachesben.

Valami igénytelen fos hely kéne sok könnyűvérű csajjal.

2017. aug. 29. 01:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha csak dugópajti kell egy éjszakára, akkor keress fizetősöket, és ne szórakozóhelyeken próbálkozz olyan lányoknál, akik nem pasizási céllal mennek oda, hanem mert táncolni, kikapcsolódni akarnak a párjukkal, barátnőkkel, kollégákkal... Ha komolyabbat szeretnél, akkor meg tanulj meg beszélgetni, ISMERKEDNI, és ne egyből az ágyra akard vinni a nőt.
2017. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És ha komolyabbat szeretnék, hol ismerkedjek? Könyvtárba menni az internet korában baromság, azt ne írjátok.
2017. aug. 30. 04:31
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazából a lényeg nekem, hogy a lehető leggyorsabban ágyba vigyek egy nem prostituált nőt. Ha ehhez gyorsabb/könnyeb módszer a hosszútávú kapcsolat eljátszása, azt is el tudom fogadni.
2017. aug. 30. 04:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!