Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van manapság olyan sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság olyan sok fiatal nőnek olyan nagy önérzete?

Figyelt kérdés
Olyan sok nőt ismerek akiken lehet látni baromira el vannak szállva. Már a nézésük tartásuk olyan ..... de mikor -beszélnek lehet érezni, semmi kedvességet nem sugároznak
2017. aug. 25. 14:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Problema?
2017. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne kötelező kedvesnek lennem egy idegennel?
2017. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hol volt szó a kérdésben hogy egy idegennel?
2017. aug. 25. 14:30
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Ignoráld az ilyeneket és gond letudva.
2017. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

1. mert lehet, hogy meg van rá az okuk

2. lehet, hogy elértek valamit az életben, amire büszkék, és mert egyszerűen megtehetik

3. mit érdekel téged, hogy más nő milyen? miért nem tudod egyszerűen csak ignorálni az olyan nőket, akik nem nyerték meg a tetszésedet? miért kell rugózni rajtuk?

2017. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Oké, tényleg nem említetted, hogy idegen. De az, hogy a tartásom és a nézésem milyen, csak rám tartozik, senki kedvéért nem néznék kedvesebben, ha nem tetszik neki, ne szóljon hozzám és ne nézzen rám. Ha ismered az illetőt, ha nem, nincs jogod számon kérni milyen a kiállása, amíg azzal téged nem sért/nem árt neked. Senki nem fog megváltozni a te kedvedért, kár ezen bosszankodnod, mert semmit nem érsz el vele.
2017. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%
Sokan egyébként épp azért viselkednek így, hogy leplezzék az önbizalomhiányukat. Nincs nagy önérzetük :)
2017. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, érdekes kérdés. Én azokkal akiket szeretek kedves vagyok és normális. Még az ismerősökkel is. Akiket meg nem ismerek, azokkal olyan vagyok amilyen és nem érdekel, hogy önérzetesnek tartanak-e vagy sem...
2017. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
Mi van? Minden koru nőnek és férfinak jobb esetben van tartása, és nem gornyedten huzza me magát
2017. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Még szép hogy van mire :D
2017. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!