Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan hogy egy 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy 21 éves lány társaságfüggő, netalántán ezzel akarja kompenzálni hogy nincs senkije?

Figyelt kérdés
Az én szemszögemből sem a kinézetében, sem az eddig megismert tulajdonságaiban nincs kivetnivaló. Aranyos, kedves, okos lány, és mindenki szereti, rengeteg ismerőse van. Párkapcsolatkeresésben magát "szerencsétlennek" nevezi, de biztos vagyok benne hogy vágyik rá. Állandóan közösségben van, rengetegen próbálkozhatnak nála, nem tudom mi lehet az oka hogy még mindig egyedül van. A flegma, nagyképű visszautasítás a részéről kizárt, inkább azt tudom elképzelni hogy fél belekezdeni, de az önbizalomhiányt vele összeegyeztetni lehetetlen, állandóan 110 %-on pörög és motívált az életben, rengeteg terve van, a gyerekekkel kölcsönösen szeretik egymást és családot is szeretne a későbbiekben. Mi lehet a háttérben?
2017. aug. 24. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem összeegyeztethető önbizalomhiánnyal is. Lehet, hogy csak pasizás terén vannak kételyei magában, minden más megy neki, olyankor meg gátlásos lesz hirtelen. Lehet, nem szeret valamit a testén, amit csak meztelenül látnál rajta. Vagy nem tartja annyira fontosnak, vagy valami miatt várni akar még vele. Az is lehet, hogy nem készült fel rá érzelmileg még. Nagyon sok oka lehet.
2017. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végülis csak magamra kellene néznem, nekem is minden megy, kivéve ha úgy állok hozzá egy ismerkedéshez hogy abból több is lehet.
2017. aug. 24. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán csak nem akarja elkapkodni a párválasztást. Végülis, 21 évesen, nem maradt még le semmiről.
2017. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha én ilyen típus lennék mint ő és ennyit járnék közösségbe, szerintem már nem egy barátnőm lett volna. Nagy számok törvénye alapján is, nem bírom egyszerűen feldolgozni hogy lehetséges ez. Az igaz hogy én egy majdnem másik véglet vagyok, de vajon egy idő után a túl nagy társaság is megnehezíti hogy találj magadnak valakit?
2017. aug. 24. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Mintha engem írtál volna le. Egyszerűen nem ez a fontos most az életemben. Valahol vágyom rá, valahol meg tudom, hogy nem tudnék az illetőre annyi időt és energiát szánni jelenleg, amennyit szeretnék. Mert vagy normálisan, vagy inkább sehogy. Nem tudnék vele olyan rendszerességgel találkozni, így is sokszor érzem azt, ha hazaesek, hogy inkább hagyjon mindenki békén. Más társaságban lenni, és más egy emberre koncentrálni, többet adsz magadból, és ez nagyon pozitív dolog, ugyanakkor sokat ki is vesz az emberből. Én nem érzem magam erre késznek, és itt hozzáteszem, nem vagyok az az egyéjszakás típus sem, tényleg semmi nincs nálam sem. Lehetséges, hogy ha megismernék egy számomra különleges embert, idővel másképp gondolkodnék, de nekem most ez jobb így, és másnak is jobb, tekintve, hogy abba nem tudnék mindent beleadni, amit szeretnék jelenleg. Arról nem is beszélve, hogy a legutolsó kapcsolatom is pont úgy ért véget, hogy nagyon sokat feltettem úgymond rá, nagyon figyeltem rá, köré szerveztem a dolgaimat, vele terveztem a jövőmet... És mikor szakítottunk, borult az egész, ráadásul pont egy olyan időszakban, mikor mindenre kellett koncentrálnom, és szakítás nélkül is kemény lett volna, így meg a mai napig csodálkozom, hogy az élet más területén egyben tudtam tartani a dolgaimat... Emiatt némileg bennem van az önvédelem is, nem szívesen engedek valakit annyira közel, hogy ezt megtehesse. Viszont én is társas lény vagyok, így nyilván keresem a társaságot és az embereket. Csak jelenleg kevésbé mély érzelmekkel, inkább "önző" módon (csak hogy feltöltődjek, szórakozzak, utána vége a foglalkozással és a figyelemmel, ez egy kapcsolatban nem így működik).

21N

2017. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!