Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi meleg, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi meleg, akkor hogyan élhet egy nővel párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy a szeretkezést hogy oldják meg? Vagyis, hogyan leplezi a férfi, hogy meleg? Hogyan izgul fel egy nőre amikor normálisan férfire izgulna?

Esetleg van olyan aki ebben a helyzetben van/volt?

Előre is köszi!



2017. aug. 20. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Létezik olyan fogalom is, hogy biszexualitás, ergó mind a két nemhez vonzódik.
2017. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy.
2017. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
alibibű...
2017. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ma már minden lehetséges, mint ahogy párkapcsolatba is félre kurnak de ők azt állítják hogy az övék igen is komoly kapcsi..
2017. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A kérdés lényege az, hogy ha meleg egy férfi, hogy tud szexelni egy nővel? Mert felizgulni nem tud rá. És mégis annyi olyat hallani, hogy már csomó gyerek is van meg minden az apa meg homoszexuális és otthagyta a családját.

Engem ez érdekelne.

2017. aug. 20. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Meleg nem izgul nőkre,a biszexuális igen.
2017. aug. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ezekben nem nagyon tudok hinni. Mert ha vki meleg akkor szerintem kizárt hogy felizguljon a másik nemre.

Azt meg szintén nen nagyon tudom elképzelni, hogy hirtelen változott meg..

2017. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nőként volt egy rövidebb kapcsolatom. Társkeresőn ismertük meg egymást.. első randin a szélső jobboldali meleg utálatot taláta jó témának ami már akkor fura volt, mert en elfogadó vagyok. Az első pár hét szuper volt, kicsit bele is habarodtam. Irreálisan korán lettem a családnak bemutatva, majd elmaradoztak az együttlétek, ami fura egy 2 hónapos kapcsolat alatt..kifogások jöttek..anyagiak, stressz, minden is. Szép nő vagyok, tudtam hogy nem az én hibam-na mondom magamban, hátha a szülestési dátum a jelszava az email címéhez. Nyilván az volt, egyem a szívét. Telis tele olyan üzenetekkel nagyon sok ferfifval akikkel talalkozot beszelt meg, kepeket küldött, meleg tarsakereső, ő passziv es aktiv is..hat azt hittem lefejelem :D


Nem zavart volna ha biszexualis de a hazugsagot nem

Toleralom. Elmondtam neki mindent es szakitottam

2023. jún. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!