Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg gyűlölnöm kéne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gyűlölnöm kéne az exem, hogy kapcsolatom lehessen?

Figyelt kérdés
Nem váltunk el haragban. Nem egyeztek a céljaink, nem is lehetett öszeegyeztetni ezért elengedtük egymást (az volt, hogy én itthon akartam élni, ő külföldön). Tulajdonképpen 10 éve az egyik legjobb barátom, heti szinten 10-30 perc alatt kibeszéljük, kivel mi történt és minden rendben van-e a másikkal mert ő is én is egyébként tök egyedül élünk. Nemrégiben ismerkedtem egy lánnyal akinek őszintén beszéltem erről, körülbelül fel volt ezen háborodva holott vele még nem az exemmel pedig már nem voltam kapcsolatban, legalábbis olyanban nem amivel bárkinek bármi elszámolni valója lett volna. Azt mondta a lány, hogy ez tűrhetetlen, senkinek nem fogok így kelleni. Ti mit gondoltok ? Ez tényleg annyira tűrhetetlen ?

2017. aug. 18. 06:23
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
A te eljárásod tök rendben van 10es. Ebben az esetben a lény "hatalmasat csalódott", vérig volt sértve. Le voltam forrázva, hogyan, mire....1-2 órája beszéltünk csak, ráadásul ezek az aktuális állapotok voltak, nem voltunk semmilyen kapcsolatban, csak beszélgettünk.
2017. aug. 18. 07:49
 12/29 A kérdező kommentje:
Bazz "lény" xD. Bocs, lány akart lenni :D
2017. aug. 18. 07:50
 13/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tűrhetetlen. Amíg szükséged van rá, beszélsz néha az exeddel. Szépen lassan el fogtok távolodni egymástól annyira, hogy érdektelenek lesznek ezek a beszélgetések. Azon se csodálkoznék, ha valamelyikőtök teljesen eltűnne, amint a másik elkezd mesélni az új kapcsolatáról. Nézz egészen mélyen magadba. Egy icipicit sem reménykedsz, hogy egyszer azzal hív fel, hogy ő most azonnal csomagol, jön haza, mert mégis veled akar élni?
2017. aug. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem, nincs erről szó. Én aggódom kissé miatta, mert tök egyedül van, idegen környezetben barátok nélkül, néha érdeklődöm hogy van és csesztetem, hogy mozduljon ki néha, ismerkedjen emberekkel. Gondolom aggódik ő is miattam, mert 50 km-es körzedben nagyon nekem sincs senkim kolegákon kívül. Nyilván, ha látjuk, hogy sinen van a másik, akkor lényegesen kevesebbet beszélünk egymással, mert nem akarnánk zavarni a másikat. A barátokkal sem zargatjuk egymást minden héten, hogy menjünk bulizni, mert mindenkinek meg van már a maga kis élete. Nekik család, nekem munka. Velük találkozókat szervezünk úgy negyed évente, aztán aki ráér jelen van, aki pedig nem, az majd a legközelebbin. Az exel is csak úgy beszélek, ahogy velük, annyi a különbség, hogy vele nem találkozom. Amúgy is, már két év eltellt, túl vagyunk egymáson.
2017. aug. 18. 08:24
 15/29 anonim ***** válasza:
45%
Valahol igazat adok a lánynak. Egy exel normális esetben nem kell haraggal elválni, de nem is kell bratyizni. Értem azt ezalatt, hogy nem kell hetente dumálni. Ha összefuttok, " Szia, hogy vagy, mi van vele?" ennyi belefér. HA valaki még beszél ennél tovább az exével, hetente, az nem heverte ki. Ahogy akkor sem ha gyűlölnéd. A másik dolog az, hogy randin senki sem akarja hallani az exről szóló történetet, mert kicsit úgy jönne le, hogy hozzá méred őt. Vagy másképp egy ismerkedésnél engem sem érdekelne, hogy mi volt az exeddel vagy hogy volt. Rólatok kell szóljon az ismerkedés, és nem még egy fölösleges harmadik személyről. Harmadrészt meg, aki randin az exéről beszél, az nem zárta le vele teljesen a kapcsolatot.
2017. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
25%
Ez a lány nagyon egyszerű ember lehetett. Ettől függetlenül vannak szituációk, amikben nem a legjobban jön ki, ha valaki a volt partnerével tartja a kapcsolatot. Mert vannak, akik tényleg azért keresik még egymást, mert nem tudnak továbblépni. Hogy veled így van-e, azt neked kell tudnod. De maga a csupasz, száraz tény, hogy jó viszonyban vagy valamelyik exeddel egy kellően rugalmas, árnyalt gondolkodású, stabil lelkivilágú, jó emberismerő egyénből nem fog automatikus menekülési kényszert kiváltani.
2017. aug. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
"Ha összefuttok, " Szia, hogy vagy, mi van vele?"" Pontosan így fest a dolog, csak az "összefutunk" az esetünkben úgy néz ki, hogy valamelyikünk ráír a másikra, de ha ez az utcán nem baj, akkor online sem értem, hogy miért. Akár meg is nézhetné, mert semmi olyat nem mondunk egymásnak.
2017. aug. 18. 08:42
 18/29 acelsziv ***** válasza:
63%

Összefutottál egy érzelmileg és értelmileg a kiskanál szintjén álló csajjal. Meg itt egy pár hasonszőrűvel.

Akinek van egy kis értelme az örül, hogy nem vagy egy tahó és képes vagy normálisan kezelni embereket még ha egy szakításról is van szó.

És aki normális az tudni fogja, hogy okkal nem vagytok már együtt az exeddel és annak is oka van hogy vele igen.

2017. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell gyűlölni az exedet, csak olyan nőt kell keresni, aki tolerálja, hogy barátságban vagytok.
2017. aug. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
72%

Köszönöm válaszod, azért azt én is meredeknek tartom, hogy kiborul ott 2 óra ismerkedés alatt, kultúrált elköszönés helyett. :)

Ez az exekkel jóban vagyunk táma eléggé megosztó. Az a gond, hogy a többsénélezzel el fogod vágni magad, vagy valaki, szolgalelkűbb belemegy a helyzetbe, de idővel elkezdi zavarni féltékenykedik. Nem biztos hogy egyáltalán ezt a szituációt meg kéne kockáztatni, felesleges idő és idegpazarlás.

Szerintem ha az exxel leólsz és megbeszéled normálisan, hogy nem fér bele az ilyen volumenű kapcsolattartás, valahol ő is meg fogja érteni. Ha neki is lesz párja, szerintem ugyanerre fog sor kerülni.

2017. aug. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!