Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha soha nem volt kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha soha nem volt kapcsolatom 26 éves koromig, már soha nem is lesz?

Figyelt kérdés
Egyre inkább kétségbe esem, ahogy öregszem. Már 26 évesen úgy érzem mindenről lemaradtam. A legtöbb férfinak már ilyenkor komoly, évek óta tartó kapcsolata van, vagy házas. Még szexuális kapcsolatom sem volt senkivel, nem mint ha nem akartam volna, csak ilyen rosszul alakultak a dolgaim. Randiztam fiúkkal, de egy pár randi után semmit nem akartak, nem akartak velem járni. Pedig szerintem kedves lány vagyok. De valahogy mindig olyan pasikkal akadok össze, akiket nem érdeklek eléggé: randikról mindig késnek, de nem 1-2 percet, de emiatt még elnézést sem kérnek, vagy az utolsó időpontban lemondja a randit, de azt sem telefonon, vagy csak szexet akar, és már az első randin tapogat.
2017. jún. 8. 14:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Már azon is gondolkodtam, hogy kár élnem is, ha egyedül maradok.
2017. jún. 8. 14:21
 2/12 anonim válasza:

Még lehet normális kapcsolatod.

És lehet az is, hogy túl kedves vagy, aztán emiatt csak kihasználnának.

2017. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

En is mar tobb mint két eve egyedul vagyok, kemeny másfél hónapnyi szexuális tapasztalattal. Engem nem is vesznek eszre a lanyok, pedig eleg magas alkat vagyok...:-) Sajnos a lányokban is van olyan aki lemondja az utolsó pillanatban a randit mondván, hogy "nagyon nagyon sürgős es halaszthatatlan dolog jott közbe" neki pont akkor. Sajnállak, megértem, hogy mit érzel... Bízzunk benne, hogy egyszer lesz valakink... Üdv!


24/F

2017. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nézd, nem fogok hazudni, az esélyeid egyre csökkennek. Nem akarok így látatlanban bármi rosszat mondani, de ezek szerint nagyon előnytelen külsővel rendelkezel és gondolom elég távolságtartó is vagy. Ahogy a nőknél is, úgy a férfiaknál is megérződik, hogy teljesen analfabéta vagy minden téren és kevés férfinak kell ilyen nő már ebben a korban. 16 évesen oké, 18-20 évesen még elmegy, de 25+ évesen már nem nagyon.

Persze Susan Boyle is boldogul valahogy, itt gyakorin pedig most te leszel a férfiak felének az álomnője.

2017. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok előnytelen külsejű és analfabéta sem. Talán kicsit csendesebb típus vagyok. A szépség meg relatív.
2017. jún. 8. 14:32
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

"Már azon is gondolkodtam, hogy kár élnem is, ha egyedül maradok."


Ha ez így van, akkor ne párt, hanem egy jó pszichológust keress. De sürgősen! Ott jó eséllyel az is kibukik majd, miért nem jött össze eddig, mert nagy valószínűséggel a te készülékedben van a gond.

2017. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már sok mindenki nyaggat azzal hogy miért nincs senkim, illetve úgy tűnök mások előtt, mint aki senkinek sem kell (ami lehet igaz sajnos).
2017. jún. 8. 14:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha állandóan ez jár a fejedben, nehéz is lesz..."engedd el" azt ami volt, nyiss a világ felé, hagyd el a napi rutint, csinálj teljesen új dolgokat és ne várj el semmit az élettől...egyszer csak bepottyan!
2017. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A csendes típus semmit nem jelent, férfiak még külön szeretni szokták. Persze nem az olyan nőket aki olyan mint a kuka, hogy mondasz neki valamit ő pedig bőszen bólogat.

Csendes típusú lányok szerintem leginkább ott rontják el a dolgot, hogy semmi erőfeszítést nem tesznek azért, hogy a kapcsolatuk kialakuljon egy férfival. Csak várják csendben a férfit aki egy ideig keresi őket és addig kéretik így magukat amíg a férfi meg nem unja.

2017. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ismerek egy nőt aki 30 évesen veszítette el a szüzességét, és azóta is boldog kapcsolatban él az illető férfival. Szerintem menj fel társkereső oldalakra, légy kitartó.
2017. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!