Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha soha nem volt kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha soha nem volt kapcsolatom 26 éves koromig, már soha nem is lesz?

Figyelt kérdés
Egyre inkább kétségbe esem, ahogy öregszem. Már 26 évesen úgy érzem mindenről lemaradtam. A legtöbb férfinak már ilyenkor komoly, évek óta tartó kapcsolata van, vagy házas. Még szexuális kapcsolatom sem volt senkivel, nem mint ha nem akartam volna, csak ilyen rosszul alakultak a dolgaim. Randiztam fiúkkal, de egy pár randi után semmit nem akartak, nem akartak velem járni. Pedig szerintem kedves lány vagyok. De valahogy mindig olyan pasikkal akadok össze, akiket nem érdeklek eléggé: randikról mindig késnek, de nem 1-2 percet, de emiatt még elnézést sem kérnek, vagy az utolsó időpontban lemondja a randit, de azt sem telefonon, vagy csak szexet akar, és már az első randin tapogat.
2017. jún. 8. 14:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak nem csak te vagy egyedül ezzel. Én férfi létemre vagyok így. Lehet a külsőmmel van baj, bár fogytam is, jelenleg is azon vagyok hogy még többet leadjak mert brutális túlsúlytól kellett megszabaduljak pár éve, és azzal már nagyon sokat léptem előre önmagamhoz képest.

De elmondom neked hogy sok hozzád hasonló nő van akik még nem jutottak el sehova mert nem találtak normális férfit maguk mellé.

A lány testvérem is már 30 felett jött össze a jelenlegi férjével. Igaz előtte voltak más pasik is az életébe de utána évekig senkije nem volt. Tehát nem szabad feladni. De ismerek egy lányt 24 év körül van akinek szintén nem volt még senkije és egyetlen bűne az hogy nagyon csendes és magának való, pedig gyönyörű lány, nagy ritkán ha látom mosolyogni akkor nagyon szép mosolya van és az egész arcát jobban feldobja, sokkal szebb lesz tőle. Próbáltam már vele kapcsolatba kerülni, hiába dolgozunk egy helyen, külön részlegen vagyunk, nem futunk össze túl gyakran, de nem enged közel magához, én meg nem erőszakoskodok vele. Másnak sem könnyű aki hasonló helyzetben van mint te.

Olyan lányt is ismerek aki engem csak barátként akart, de egyszerűen ő sem tudott nagyon sokáig bepasizni, és ő is úgy járt hogy nem mentek el vele randira, lefújták, vagy ha egy buliba ment el csak azért mert tudta hogy a srác is ott lesz, potyára ment el.


26 évesen még bár tudom hogy nehéz mert én is ebben vagyok, de nem vagy(unk) elkésve semmitől. Teljesen átérzem a helyzeted, a hormonok is tombolnak az emberben tehát elég nagy teher, és már ilyenkor természetes hogy az ember már mindenhol keresi a hibát, okokat hogy megtudja azt hogy még miért nem jött még össze semmi. Csak annyit mondok hogy kitartás, járj nyitott szemmel, és néha te is próbálj meg kezdeményezni, mert sok félénk férfi van akiknél az kell hogy a nő lépjen.

Persze én is sokáig vártam ilyen lépésre, de ennyiből összekaptam magam hogy merek lépni ha úgy alakul a dolog.

2017. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

regisztrálj egy társkeresőre azt válogass a jelentkezők közül.


ha egy 100kg os tehénre is ráírnak, akkor rád is rád fognak!

2017. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!