Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jól gondolom, hogy ha 24 éves...

Jól gondolom, hogy ha 24 éves koromig nem volt kapcsolatom, akkor elég nagy a valószínűsége, hogy már nem is lesz?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 20:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Irj privátot
2015. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem jól gondolod :) pláne ha lány vagy :)
2015. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2015. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves Első Válaszoló: valamiért nem engedi, hogy privát üzenetet küldjek.


Egyébként igen lány vagyok.

Amiatt gondolom egyébként ezt, mert hiányozhat belőlem valami, vagy nem tudom mi az oka annak, hogy így alakult. De mindegy is, azért ha valaki olyan szerintem 24 éves koráig már sikerül kapcsolatot kialakítania.


Nincs ezzel baj egyébként, csak amiatt tettem fel a kérdést hogy jól látom-e, hogy ideje felébrednem az álomvilágból, és a valóságban élni tovább. :)

2015. jan. 1. 20:39
 5/25 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod. Boldog új esztendőt, melyben találd is meg a kedves párod! :)))
2015. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Legyél nyitottabb, lányként biztos vannak olyanok akik közlednek feléd. Ne utasítsd el őket, mosolyogj sokat, hidd el neked is meg lesz a párod. Eddig nem volt semmi féle kapcsolatod se? :O 23f
2015. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi idősen volt az első kapcsolatom. Azóta pedig több is volt. És még én is keresek. Nem kell elkeseredni. Legyél nyitottabb, kicsit lépj ki a komfort zónádból.
2015. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Eddig még nem volt. Köszönöm a jókívánságokat. Megmondom őszintén nem tudom, hogy építsem-e az életem továbbra is erre az "álomvilágra". Mert amikor erre gondolok, hogy "jó persze, majd egyszer", akkor úgy érzem mintha becsapnám saját magam.


De amúgy az sem probléma ha nem lesz, csak akkor arra valahogy fejben is meg kellene próbálnom "felkészülni".


Köszi a válaszokat! :)

2015. jan. 1. 20:51
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolod jól. A komoly férfiak jobban szeretik azokat a nőket, akik nem cserélgették a kapcsolataikat.

27 évesen ismertem meg a férjemet. Egy évvel később összeházasodtunk, nekem ő volt az első férfi az életemben. Van egy 7 éves kisfiunk, és jó a házasságunk.

2015. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Kedves 9. Válaszoló: Örülök, hogy a te életed jól alakult. :)
2015. jan. 1. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!