Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jól gondolom, hogy ha 24 éves...

Jól gondolom, hogy ha 24 éves koromig nem volt kapcsolatom, akkor elég nagy a valószínűsége, hogy már nem is lesz?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 20:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem jól gondolod! Ismerek pár hozzád hasonló lányt akik szintén csak elvannak és ezen keseregnek hogy ők egyedül maradnak! De kérdezem én hogy az ilyen emberek mit tesznek érte hogy ez megváltozzon?! Ők speciál semmit! Csak várják a csodát! Vagy nagyon minimálisat és akkor azt mondják hogy bezzeg ők megpróbálták. Hát persze! De kérdezem én hogy ha te el szeretnél jutni A pontból B pontba és mendegélsz és téged sokszor fellöknek akkor mit csinálsz? Felállsz és mész tovább! Ha újból fellöknek akkor megint felállsz és továbbmész hogy eljuss oda ahova szeretnél. Tudom ezt baromi egyszerű mondani meg sok a kamus selejt pasi de ezek miatt nem szabad megtorpanni. Az élet minden területén folyton alátesznek az embernek de muszáj ezeket a dolgokat is megoldani ha nem szeretnénk eltaposva lenni! Ha munkahelyet nem találsz ott is addig mész amíg nem lesz melód, nem ülsz otthon hogy valaki becsenget hogy gyere már dolgozz nálam, mert soha senki nem fog becsengetni! Nem ismerlek téged de ahogy leszűröm a dolgokat egy picit el vagy magadnak és szerintem nemsokat teszel érte! És beletörődsz hogy egyedül maradsz! Nekem is vannak dolgok az életemben amik nagyon nehezen mennek de csinálom és eldöntöttem hogy megtudom csinálni mert ha nem akkor egy semmirekellő ember lennék! Sokszor fáj és zokon is esnek dolgok de mindíg erősebb leszek minden kudarcomtól és tanulok a hibáimból. És ami régen nehezen ment azt már viccként élem meg mert nem tudnak eltaposni! Szóval kedves kérdező fejben kell eldöntened és főként rajtad múlik mi lesz belőle! Ne hagyd el magad! Én kívánom hogy találd meg amit szeretnél!
2015. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Regisztrálj fel egy társkeresőre, tegyél fel egy képet, és válogass kedvedre. Te megteheted, neked fognak írni levelet akárhogyan is nézzél ki.
2015. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Kedves 11. Válaszoló:


Köszönöm a hosszú választ, és nem írtál rosszat. Én tudom, hogy csak így megy, ha az ember kitartó, és tesz azért, hogy "elérjen A-ból B-be".

Én kitartónak tartom magam, megtanultam küzdeni.


Viszont azt gondolom, hogy a kapcsolatok kialakításánál is megtettem amit tudtam, nem arra várok, hogy a "sült galamb a számba repüljön". Tudom, hogy az úgy nem működik.

De pont emiatt gondolom azt, hogy lehet van az a pont, aminél már nem kellene tovább erőltetni. Oké, nem vagyok egy jó nő, de szerintem valami hiányozhat is belőlem, ami ehhez kell (mármint egy kapcsolat kialakításához)

2015. jan. 1. 21:33
 14/25 anonim ***** válasza:

12-es, nem jól gondolod. én feliratkoztam társkeresőre, és mikor küldtem képet embereknek, akkor mindig elutasítottak, vagy nem is válaszoltak.

pedig szerintem egész csini vagyok.

egyáltalán nem ugrálnak az emberre a társkeresőn.

max. a nagyon gáz alakok.

2015. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezzel jövök, de szerintem valahogy ez az egész önbizalom kérdése, hogy mennyire jössz ki magaddal. Máskülönben hogy lenne egészen bányarém nőknek és Quasimodo-pasiknak párja? (Jó, tudom, hogy ez relatív..., de mégis, na 😃 ) Meg miért van az, hogy egész szép csajok/jóképű srácok kapcsolat nélkül vannak, pedig vágynak rá?

Egyébként nekem sem ment ez sokáig, nem vagyok csúnya, de mégis szökőévente egyszer ha megtetszettem bárkinek, de akkor meg leráztam. Most ugyan van barátom, ami szerintem egy szerencsésebb lelki állapotbeli (rövid) időszaknak az eredménye, aminek már amúgy vége, de ő megmaradt, nem is értem, miért. De tudom, hogy ha egyszer mondjuk olyan korban leszek, hogy szeretnék családot, férjet, komolyan meg kell változtatnom a saját hozzáállásomat magamhoz, hogy egyáltalán bárki is akarjon velem valamit.

Neked azt tanácsolom, hogy a korod miatt semmiképpen ne parázz, mert sok ilyet olvasgattam, hogy ezeknek az "idősebb" fiataloknak, akiknek még nem volt kapcsoltuk, ez már szinte tönkreteszi az életüket. De ez csak a társadalmi elvárások miatt van, én meg vagyok erről győződve. Meg hogy attól nem lesz vki bénább, meg ilyenek. Csak hogy ha már ezt magadba programozod, úgy elég nehéz.

Egyébként meg ne görcsölj magadon, az ismerősöket, rokonokat próbáld meg leszrni... Vagy nem tudom. Talán én így állnék neki , és nincs olyan, hogy semmi esélyed. Oké? 😃

Keserű ez a dolog, de ez így működik sztem. A másik nem észreveszi a megkeseredettséget és az önbizalomhiányt. Az ilyen embert meg jobbérzésű egyének messze elkerülik.

2015. jan. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
11-es válaszoló! Igazad van, csak tudod azok a a lányok akik nem voltak korábban szerencsések a szerelemben, eléggé bátortalanok, bizonytalanok. Nem direkt mert jajj most én hercegnő vagyok, hanem ez ezzel jár (többnyire). Na most ilyen lány mellé olyan fiú lenne való, aki türelmesebb kicsit, toleránsabb, hagy időt a lánynak, hogy feloldódjon. Na de szerinted ez manapság mennyire jellemző? Nem dobod hanyatt magad 1-2 nap alatt keres mást. Ok ez ilyen pasiért nem gáz, nem arról van szó, csak akkor nézd a lány gondját újra, és megérted :)
2015. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 2. 12:11
 18/25 anonim ***** válasza:
Randiztál már?
2015. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Igen, előfordult.

Bár nem volt túl tipikus, de mondjuk ráfoghatjuk arra a néhány alkalomra.

2015. jan. 2. 16:36
 20/25 anonim ***** válasza:
Akkor lehetséges, hogy csak nem vot számodra megfelelő személy, vagy valami nem klappolt. :) Szerintem nincs ebben különösen rossz dolog, az lenne gond ha teljesen bezárkóznál.
2015. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!