Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn mi a bánatért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn mi a bánatért vannak fent a nők?

Figyelt kérdés

Mert hogy nem párkapcsolatot szeretnének, az is biztos. Ha lát rólam képet, ha nem, ő csak barátkozni akar. Nem csak egy, kivétel nélkül belefutottam, pedig egyedülállóként van feltüntetve.


A másik: ha viszont kapcsolatban van, miért akar egyidős férfiakkal haverkodni? Ennek mi értelme, csak számomra érdekes?


Csak számomra evidens, hogy társkeresőre barátnőt keresni regisztrálok fel és ha van párom, ő egyben a barátom is és nem ilyen oldalakon kukázom össze magamnak a hátvédeket?


2017. aug. 16. 22:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

nő vagyok, voltam fent társkeresőn. hétköznapi életben szépnek tartanak. bárkinek küldtem fotót, nem válaszolt!

vagy még jobb (de ritkább) esetben válaszolt mondjuk egyszer-kétszer a rend kedvéért, mielőtt elhallgatott. Igyekeztem olyan fotót küldeni, ami nem photoshoppolt, de csinos vagyok rajta és természetes. Szerintem csak a modellfotós, csücsörítősöknek válaszolnak. Aztán néznek nagyokat, amikor a valóságban máshogy néz ki a nő.

Pár héttel a feliratkozásom után összejöttem valakivel a való életben, szóval nincs kimerítő tapasztalatom, de mondhatom, hogy szerintem tényleg, aki fent van, annak a nagy része nem ok nélkül szorul a társkeresőkre, mert valami nem stimmel az énképével/kommunikációjával/elvárásaival vagy valami mással.

2017. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%
Azért tűnsz frusztrált pööccsnek, mert azt az alapvető tényt nem veszed figyelembe, hogy csak mert belefutottál néhány nem neked való nőbe, attól még létezik az, amelyiket te keresed. Értelmes ember nem más viselkedésén vergődik, hanem továbbmegy, keresi a neki valót. Engem is betaláltak anno azok a férfiak, akik nagyjából szexuális segédeszköznek néztek, de ha még mindig ezen szüttyögnék, nem tudtam volna odafigyelni arra, aki végül a párom lett.
2017. aug. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mert jó bulinak tartják, viszonylag rizikómentesen ismerkedhetnek férfiakkal a lebukás veszélye nélkül, ugyanis sokan kapcsolatban vannak.


Azt megfigyeltétek már, hogy az összes olyan kérdésnél (társkeresési problémák), ahol a nőket valamiért kritizálják, egyből el van könyvelve a kérdező és a vele egyetértők többsége is "frusztrált puhap*csnek, aki kövér, fogatlan, jellemtelen, kocka, siránkozó kisfiú" és akinek soha nem lesz nője :)? Továbbá sokszor olvasni, hogy ide csak az ilyenek járnak, de ha megnézed a válaszok "hasznosságát", akkor 1-1 oltogató válasz aminek semmilyen hasznos értéke nincs (gondolok itt a "ne általánosíts" és a többi félremagyarázó válaszra) mindig 60-90%-ban hasznos, míg a vélhetően férfiaktól érkező válaszok olyan 30-50% körül mozognak. Itt akkor felmerül a kérdés, hogy valójában kik is járnak ide többségében? Mert ha igaz lenne, hogy a frusztrált kisfiúk, akkor az ő válaszaik lennének "hasznosabbak", nem? Vagy ha a nők egymás válaszainak adnak zöld kezet, míg a többinek pirosat (tartalomtól függetlenül), és ebből sportot űznek, akkor kik is a frusztráltak :D?

2017. aug. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#12 Feltételezem, neked is kellett egy bizonyos idő, míg túllendültél azon a sztorin. Nekem ez még új.
2017. aug. 17. 12:48
 15/19 A kérdező kommentje:
#13 Észrevettem. Hadd puffogjanak, oltogassanak. Ha nekik ennyire gyér életük van, hogy egész nap figyelik a kérdéseket és felcsillan a szemük, mikor meglátnak egy "hozzám hasonló frusztrált puhap*csöt", akkor részvétem.
2017. aug. 17. 12:51
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja persze, nyilván kellett idő, míg feldolgoztam, csak azt mondom, nehogy elkövesd azt a hibát, hogy egy kalap alá veszed az összes társkeresős embert.
2017. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kérdező... Teljesen ugyanígy vagyok, pedig több ezer lánynál próbálkoztam már, de a külsőm miatt egy sem akart tőlem semmit a barátkozáson kívül... 21/F
2017. okt. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha azt írják, hogy van párjuk, akkor általában van is, egy társkeresőn ilyet miért kamuznának? Valóban barátkozni szeretnének, csak ez náluk egy kicsit mást jelent. Ők ezt a "barátságot" úgy képzelik el, hogy néha beszélgettek, aztán ha szimpatikus vagy, akkor találkoztok, ha így is, akkor 1-1 közös program és szex is belefér.

Az ilyesmit mi férfiak szeretőnek hívjuk, de mivel a nők sokkal erkölcsösebbek és ilyet nyilván nem tesznek (mert fúúúj, meg én szeretem a párom, meg nem vagyok olyan...), ezért ők csak "barátkoznak". Ha viszont belemész egy ilyenbe, akkor tudnod kell, hogy ha borul a bili, akkor csakis te leszel a hibás, mert elcsavartad szegény hűséges nő fejét. Esetleg még a párja, mert nem törődött vele eleget, de a nő csak a körülmények áldozata lesz, akinek a legnagyobb hibája, hogy kicsit megingott.


17-es: Erre megfogod kapni, hogy ha ennyi lánynál próbálkoztál, akkor neked bárki jó lenne és egy ilyen alaktól egyetlen nő sem akar semmit:) . De nyugi, ha 20-30 lányt írtál volna, akkor meg az lenne a válasz, hogy nem jó helyen keresgélsz, ennyi próbálkozásból ne általánosíts. Szóval a hiba mindenképp benned van:).

2017. okt. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pontosan, mert ronda vagyok.....Ha nem lennék az, akkor már rég lenne barátnőm......
2017. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!