Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az őszinteség a legrossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az őszinteség a legrosszabb taktika?

Figyelt kérdés

Mostanában nincs rendben a szociális, szerelmi életem. Viszont szeretek ismerkedni, de megfigyeltem egy elég szomorú dolgot. Megjegyzem, soha nem szoktam hazudni semmilyen tényleges dologról, mint az anyagi helyzetem, múltam, személyiségem, stb. Egyszerűen arról van szó, hogy a lányokat addig érdeklem, amíg játszom a szuper boldog, hiper pozitív alakot. Amint arra kerül a sor, hogy egy kicsit komolyabban, nyíltabban mesélek a saját (lelki) helyzetemről, rögtön lelépnek. És nem, nem ömlesztek rájuk minden negativitást, egyszerűen arról van szó, hogy a valós hangulatomnak megfelelően beszélek velük, nem pedig egy megjátszott hangulat alapján.


Ez nem egyszer történt meg az utóbbi időben, hanem rengetegszer.


2017. aug. 13. 09:59
1 2
 11/13 Diavolino44 ***** válasza:
30%

Azta, micsoda valaszok. Ennyire megoszto kerdes keves van.


Az egyessel egyetertek, mert igaza van. Ha megnezed a kapcsolatokat, semmi sem feltetel nelkuli. Talan a szulo gyerek viszony az, vagy meg inkabb az anya-gyerek. De amugy a vilag amiben elunk egy uzlet, teged erdekel a masik mert kedves veled, mert vannak kozos temaitok, szep, stb. Ha boldog vagy, az azt sugalja, hogy vagy nincsenek problemaid, vagy megtudod oldani oket konnyen. S az emberek szeretnek ilyen ember kozeleben lenni, mert erot tudnak meriteni a boldog ember energiajabol. Ha viszont panaszkodsz, vagy problemakrol beszelsz, azzal erdektelenne teszed sajat magad.


A kettessel ne foglalkozz, ugy hulyeseg amit ir ahogy van.


A nyolcas, meg nagyjabol leirta, ahogy en is gondolom. Az ismerkedes pont arrol szol, hogy szepen lassan kozel enged magadhoz a masikat. Mert a problemaid intim dolgok, s igen aranyos tud lenni, ha kiontod a szived, de ez maximum kapcsolaton belul. Eloszor adnod kell, hogy kapni tudj, ez midig is igy ment.


S nagyon nem ertek egyet, az utoso valaszoloval, mert olyan hogy hipi-szuper boldogsag olyan az emberek 99% nincs, igy akkor senki ne ismerkedjen, ha valaki arra, az szuzen fog meghalni. Vagy az a valaszolo nagyon szerencses lehet, ha ilyen idoszakok rendszeresek az eleteben. Ha a sz@r es a vattacukor aranya fele-fele, akkor erdemes kapcsolatot kezdemenyezni.

2017. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10 -es vagyok.


A kerdezo ezzel a mondattal kezdte "Mostanában nincs rendben a szociális, szerelmi életem".

Az ezekkel kapcsolatos problemak kitargyalasa az ismerkedos fazisban, nem aranyos es foleg nem okos huzas. Ahogy irtam, nyilvan lehet erinteni, de most a randi fele miert kell, hogy ebbol alljon? Az egyik valaszolo irta is, hogy o feltoltodni akar, nem pedig letargiaba esni egy talalka utan es teljesen jogosan.


Pedig van ilyen idoszakok az ember eleteben, csak ezert tenni kell es turelemmel kivarni. Jo persze, mindig vannak kisebb-nagyobb problemak, ezt nem tagadom, de sem egy nonek, sem ferfinak nem all jol ha nyalogatja a sebeit az aktualis kiszemeltnek, esetleg erezni rajta a megtortseget vagy az elkeseredettseget. Szerintem randizni ugy erdemes, ha meg van a kello egyeni boldogsagod es optimizmusod. Ennyi.

2017. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ilyen csodálatos, remek világot élünk, hogy az őszinteség elítélendő negatív dolog lett. A hazudozás, képmutatás és kammantás pedig a világ legtermészetesebb dolga.

Kimentem okádni.

2017. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!