Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket nem bőszít az amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem bőszít az amikor csóró kövér csúnya fogatlan igénytelen pasi fullos nővel van?

Figyelt kérdés
Én igényes sportos férfi vagyok és két éve egyedül, vannak ilyen igénytelen ismerőseim akik szinte minimál béren élnek és olyan nőjük van hogy fél karomat odaadnám értük. Lehet savanyú a szőlő de nem érdekel
2017. aug. 12. 12:01
 1/6 Heart of Darkness ***** válasza:
74%
Engem nem érdekelnek random fullos nők, hogy épp kivel vannak vagy kivel sem. Tehát nem is bőszít fel az ilyesmi.
2017. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Miért? Milyenek azok a nők, hogy megérik a fél karod? Egy igénytelen emberrel vannak együtt, mégis ők milyenek lehetnek? Biztos megérik ezt a sok energiát?
2017. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy igényes, sportos férfi vagy, de lehet, hogy egy tahó. Ezért lehet az, hogy amíg az ismerőseid boldog párkapcsolatban élnek, te itt sírsz a gyakorin.
2017. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én örülök. Ha nálam rosszabbul kinéző embernek lehet jó nője, akkor nekem is.
2017. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozok azzal, hogy más mit csinál:D hiába nézel ki jól:D ha a nőkhöz nem tudsz szólni.
2017. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

Én meg egy igénytelen, szakadt, koszos, alkesz, bagós rokker vagyok, és bármelyik koncerten összeszedek olyan fullos bukszákat, hogy ihaj.

Ez van, tesó, ha valaki balfék, azon nem segít a sport, se az igényeskedés, se semmi.

Szóval inkább legyen egyéniséged, stílusod és kiállásod, mint kockahasad meg Calvin Klein inged.

2017. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!