Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen következményei lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következményei lehetnek annak, ha valaki tizenévesen nem tanul meg csajozni, felnőttként mekkora hátrányba kerül majd ezen a téren?

Figyelt kérdés

2017. aug. 8. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
#orokszuzluzer lesz
2017. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen, hátrányba kerül, de később is meg lehet tanulni, később is lehet fejlődni, erre 29 évesen jöttem rá.
2017. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha felnőttként egy teljesen kiforrott határozott személy vagy, akinek van rendes énképe, önértékelése..stb. akkor miért érne hátrány téged?

De ha csak egy teszetosza alak vagy, úgy hátrányban leszel.


Egyébként pedig, sose késő elkezdeni.

2017. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen tanulni? Miert szednek fel könnyebben pl engem mikor nem is ismersz, azért mert elotte x csajt felszedtél már, akikhez közöm sincs...??? :D
2017. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen tanulni? Miert szednél fel könnyebben pl engem mikor nem is ismersz, azért mert elotte x csajt felszedtél már, akikhez közöm sincs...??? :D
2017. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, javítani akartam ezért kétszer küldte el a telefonom..
2017. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor lesz hátrányban, ha nem tanulja meg addig, hogy a párkapcsolat fabatkát se ér.

Ha megtanulja, és nem keresi, akkor viszont óriási előnyben lesz a többi felnőtthöz képest, akiknek erre X csalódás, szakítás, válás után kell rájönniük.


"Az ember kisfiúként azt hiszi, a töke csak pisilésre való. Öregkorára viszont meg is győződik róla."

2017. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!