Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves koráig húzhatja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves koráig húzhatja egy 130-140 ezret kereső, "de szép a lelkem" típusú férfi a nőknél?

Figyelt kérdés

Hány éves koráig lehet még elsütni egy anyagilag senki férfinak ezt a nőknél, hogy de ciki ha egy nő a pénzre hajt, vagy fontos neki hogy mennyit keres a párja, hiszen egy normális nő a belső értékeket nézi első sorban, amiből (az adott illetőnek a saját megítélése szerint) rengeteg van.


Hány éves kor az, ami fölött ez a felfogás egy férfinak már hatástalan lesz, és beintenek neki a nők, hogy rohadtul nem elég a szép lelked, egzisztencia is kell?


2017. aug. 6. 17:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

540 ezer a nettóm, akar valaki ismerkedni? Plusz beutazom Európát. Most is Spanyolországban voltam Roses tengerpartján. :D


Egyébként ha a nő is itt körül keres akkor abból a fizuból felépíthető az egzisztencia közösen szerintem. Nem kor függő ez. De embere válogatja. Elkepzelem ahogy a csaj ultimátumot ad a csávónak, hogy jövőhónapról vagy kétszer ennyit keresel, vagy fel is út, le is út. :D

2017. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
na ne olyan gyorsan, én 541(!) ezret keresek! Na igy már biztosan velem jobban fognak akarni ismerkedni a nők, mert én többet keresek.
2017. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na,hát csak vannak itt burzsujok, a lakcím megadásával ne is fáradjatok,majd kinyomozzuk és megy is az autó :)
2017. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én meg havi 700 ezret keresek, méghozzá MLM-átveréssel! Tudjuk nagyon jól hogy az MLM-átverés a jövő üzletmodellje! Már csak a Szíriusz-rendszer utolsó két földönkívülijét kell beszerveznem és csiliomos leszek! Bibííííí!


*szarkazmus riadó!*

2017. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én makaói és hongkongi tőzsdén forexezem argentin és norvég devizával és chilei arannyal. Naponta keresek 140 ezer forintot és tegnap is háromszázhuszonöt lány jött oda hozzám azzal, hogy elegük van a 22,5 éves, széplelkű, de csak 130-140 ezret kereső pasijukból, és inkább összejönnének velem.
2017. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

én 300at keresek 27 évesen


akkor én már megengedhetem magamnak, hogy rohad a lelkem?

2017. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!