Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúnak hosszú hajhoz szakáll?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúnak hosszú hajhoz szakáll?

Figyelt kérdés
Hosszú hajú srác vagyok, már rég óta növesztem, és ez nem igazán tetszik a lányoknak. Gondolkoztam azon,hogy szakállat növesztek, csak nem nagyon nő. Szerintetek illik a szakáll? Hogyan tudnám elérni hogy jobban nőjön? Lányok, nektek tetszene? 20/F

2017. aug. 5. 20:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Na hát az alapvető cél az nem valaki "felszúrni" :D Nem vagyok az a típus,fogalmazzunk úgy hogy komolyat keresek :D
2017. aug. 5. 21:06
 12/20 anonim ***** válasza:
Értem csak adtam tippet, hogy ott lehet ilyen jó kis rokker csajokat találni, akiknek bejön a hosszú séró meg a szakáll és könnyebben tudnál ismerkedni. Most azt, hogy én hozzátettem, hogy mi szúrni járunk oda és lehet is azt fogd fel pozitívumnak :D ha nem találnál komolyat és ilyen meg akadna, azért ne utasítsd vissza :D
2017. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

En utalom a rovid hajat, minimum felhosszu legyen, de a parom pl noveszti es mar majdnem olyan hosszu az ove mint az enyem (hogy hullana ki az osszes, nekem bezzeg nem no mar ennel tovabb miota -.-:D ), emelle szakalla is van, de csak az allan es az viszont nem hosszu, mindig karban tartja.

Szoval nekem pl tetszik az ilyesmi, meg egy rakas masik lanynak is. Nyilvan nem mindenkinek.

2017. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Szerencsések vagytok,hogy megtaláltátok egymást :)
2017. aug. 5. 21:31
 15/20 anonim válasza:
100%
És nagyon nagyon biztatlak arra, hogy növessz a hosszú hajhoz szakállat! Ettől jobb párosítás nincs! :D A szakállas pasik az ideálom, a hosszú haj meg kimondottan jó hozzá, úgyhogy hajrá!
2017. aug. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem ismerem arcberendezésed, ideáljait veled beszélő lányoknak.


Magad miatt csinálj akármit is.

2017. aug. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A hosszú haj tetszik, de csak ha szép, ápolt.

A szakáll egyáltalán nem jön be. A legtöbb pasinak olyan göndör, mindenfelé álló, igénytelen szakálla van, mintha s3ggszőr lenne az arcukon.

2017. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Kádár Tamás 😍😍 neki kva jól áll(t)
2017. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem először próbáld ki a bajuszt. Ott majd már látod hogy milyen gyorsan nő, hogy áll.
2018. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egy férfinak mindenféleképpen legyen szakálla, de minimum borostája, a félhosszú haj pedig hatalmas pluszpont.
2018. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!