Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúnak hosszú hajhoz szakáll?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúnak hosszú hajhoz szakáll?

Figyelt kérdés
Hosszú hajú srác vagyok, már rég óta növesztem, és ez nem igazán tetszik a lányoknak. Gondolkoztam azon,hogy szakállat növesztek, csak nem nagyon nő. Szerintetek illik a szakáll? Hogyan tudnám elérni hogy jobban nőjön? Lányok, nektek tetszene? 20/F

2017. aug. 5. 20:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Nincs elég meleged így is? Inkább vágasd a hajadat is rövidre, legtöbb lánynak az tetszik.
2017. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan úgy akarsz kinézni, mint Jézus? És ettől még sikereket is várnál? :D
2017. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszik se a hosszú haj,se a szakáll.Szerintem változtass... de nagy mértékben.
2017. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Párom hosszú hajú szakállal :)

Van, akinek bejön, ne add fel! Egyértelműen nem a széles mainstream populációhoz fog tartozni a jövendőbeli párod :)

2017. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Valami alter csajnak tuti lehetsz maga az Isten is, ha nem csak Jézus akarsz lenni :)
2017. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ez a célom igen :) Aki "elfogadja" ,hogy én ilyen vagyok,az a lány fogja megérdemelni az odaadásom :) (Várom a jelentkezését :'D)

És akiknek tetszik a hosszú haj (lányok) akkor szerintetek jó párosítás,egy nem nagyon hosszú,de kisebb szakáll? :) És szerintetek,hogy tudnám elérni,hogy nőni kezdjen jobban?

2017. aug. 5. 20:46
 7/20 anonim ***** válasza:
20 évesen még nem nő? csak össze-vissza foltos az arcodon? Én is emlékszem rá 19 évesen tudtam először ilyen chin-strap-et csinálni, ami össze ért rendesen már alig vártam, hogy összeérjen, mert két helyen kicsit gyengébb volt a szőr :D Keress rá mi az a chin strap style ilyen gangstás, igényesen kiborotválva. Nos ez a védjegyem 99 óta , azóta így hordom, az időben szinte senki nem hordta így csak nagyon kevesen :) Szóval, majd elkezd nőni magától neked is :d Haver is 39 éves azt nemrég óta egybefüggő az arc szőrzete :D
2017. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Na igen, elég nehezen nő sajnos :/ És igen, az a stílus amit mondtál kb olyanra gondolok, nem pedig bokáig érőre
2017. aug. 5. 20:56
 9/20 anonim ***** válasza:
Jól áll hozzá. 1-2 évig azért még borotváld, majd megerősödik.
2017. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Meg kell választani a karakteredhez való arc szőrzetet is, nem csak úgy van, hogy ez jó lesz nekem és kész. Azt is gondosan kell megválasztani. De hosszú hajam sokáig sosem volt max. általános 7.-ben egyszer, mikor Cannibal Corpse, Sepultura és hasonló okosságokra zúztunk, de is már 93-ban volt és kinőttem ezzel a hosszú hajat is. Akkor volt életemben egyszer hosszú :D A nőknek jobban bejön a kis tüsi haj , de te is gondolom rokker arc lehetsz és ilyen csajt is akarsz magadnak, ezért nem engedsz a hosszú hajból. Egyébként elszoktunk menni motoros találkozókra és igényes sportos ruházatban, zselézett séró és nagyon sok jó rokker csaj van, akiket lehet szúrni ilyen rendezvényeken :)
2017. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!