Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minimálisan nettó hány ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minimálisan nettó hány ezer ft-ot kell keresnie egy férfinak ahoz hogy alkalmas legyen manapság egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2017. aug. 5. 17:12
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Csak akkor kell annyi, ha még nincs saját otthonotok, hitelt/albérletet fizettek. Meg...gondolom pesti árakra/fizetésekre gondolsz hatos.

31/f

2017. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
200+Áfát? 😎😎
2017. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként Magyarországon ki keres ma 200 fölött? :D Mármint tudom, ezen az oldalon MINDENKI rajtam kívül, meg tulképp Pesten reális, csak hát nagyon nem mindenki él vagy dolgozik ott. Az ugye megvan, hogy a Fővárost elhagyva a 150 ezer már majdhogynem kiemelkedő bér?
2017. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
28: Érdekes én már túl vagyok egy házasságon, voltak kapcsolataim is. Még soha senkitől nem kérdeztem meg mennyit keres, pláne egy internetes levelezésnél. Mindig az érdekelt elsőre hogy találkozzunk és derüljön ki, van-e kémia. Te minek írogatsz a fizetésedről random nőknek akikkel levelezel?
2017. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
érdekes, most 400 fölött keresek de mikor a páromat megismertem akkor alig kaptam 80E-t és ez soha nem volt téma kzöttünk
2017. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Minimálisan annyit, amennyiből el tudja tartani magát. Hogy ez kinek milyen összeget jelent, az változó, de én a magam részéről úgy vagyok vele, hogy ha én képes vagyok eltartani magam nőként, akkor erre egy férfi is legyen képes.
2017. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
"19: Az egyenrangúság ott kezdődne, hogy az sem lenne probléma, ha kevesebbet keres, ha már a többet opció csak jobb számodra. :D" - Bár nem nekem szántad ezt a választ, de ezt azért a munkáltatókkal is meg kellene beszélni. Amíg nem általános, hogy a nőknek hajlandók magasabb fizetést adni, addig ez az opció, hogy a nő keres többet, ritka. Mondjuk hajlandó vagyok kevesebbet kereső férfit is számításba venni, feltéve, ha abból ő el tudja tartani magát, és nem fut ki folyton a pénzéből. Élősködőre ugyanis nincs szükségem. :-)
2017. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
9%
Ez attól függ,az adott lánynak mekkora összeg éri el az ingerküszöbét. Van, aki már "beéri" 300 ezerrel is, van akinek 1 milla is kevés.
2017. aug. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Na akkor mostan végül is ki fogad örökbe távkapcsolatra és max füstjelekkel kommunikálva? :D
2017. aug. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Manapság oskan külön kasszán vannak a párkapcsolatban is. A pasitól függ,hogy mennyit szán a közösbe, vagy mennyit költ luxusra. Lehet,hogy valaki nagyon jól keres, de a saját kedvtelésének hódol, esetleg befektet, akkor teljesen mindegy,hogy mennyit keres. És lehet,hogy van aki kevesebbet keres, de abból többet szán a közösbe.
2017. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!