Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minimálisan nettó hány ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minimálisan nettó hány ezer ft-ot kell keresnie egy férfinak ahoz hogy alkalmas legyen manapság egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2017. aug. 5. 17:12
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező, nem unod még, hogy minden héten felteszed ezt a kérdést, csak egy kicsit átfogalmazva?


Mit szeretnél hallani?

"Egymillió forint kell havonta, mert az összes nő pénzéhes. És ezért nem a te hibád, hogy nincs barátnőd, nem azért van, mert ostoba/ronda/nyakszakáll vagy, hanem a gonosz társadalom, a pénzes pasasok és pénzéhes nők hibája. Mindenki hülye, csak te vagy helikopter."

Ez így jó?

2017. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
82%

Értelmetlenek ezek a kérdések.

Attól, hogy keresel nettó 5-600eFt vagy felette még nem garancia, hogy lesz barátnőd, természetesen az esélyeidet növeli.

Vannak nők ( és férfiak is) akik elvárnak egy minimum fizetést, amiből lehet fedezni olyan kiadásokat is, ami más embereknek már lehet luxus kategória, és vannak akiknek nincsenek ilyen elvárásaik, elég ha kijönnek a fizuból és hó végén marad még egy kicsi.


Emiatt senkit nem kell bántani, vagy leszólni, tartozzon bármelyik csoportba is.


Kérdező, ha téged zavar az, hogy vannak akik visszautasítanak azért mert nem keresel x összeget,akkor azon ne háborodj fel, fogadd el és lépj tovább. Rengeteg nő van ( és férfi is ) aki hajlandó lemondani a luxusról, legyen az nyaralás évente akár többször, vagy rendszeres étteremben vacsorázás vagy akármi más ami átlagos fizetésbe nem fér bele.


Ha pedig eléred azt a havi jövedelmet, amivel már eséllyel indulhatnál egy magasabb jövedelmet igénylő nőnél, akkor sem lennél vele boldog, mert azt éreznéd, hogy nem téged szeret, hanem azt az életet amit nyújtani tudsz neki.


28/F

2017. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Attól függ,milyen kategóriájú nőt akarsz.Ha ilyen Palvin Barbi típusút,ahhoz inkább milliók kellenek,de ha beéred egy nagyon primitív nővel,aki azt látta otthon,hogy apja anyja nem dolgozik,elég a közmunkáért kapott pénz is.
2017. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Az oldalon olvasott kérdések alapján nekem csak olyan kell, aki forintra ugyanannyit keres, mint én.


Mert ha többet keres, akkor nekem több házimunkát kell csinálnom, kösz, nem. És akkor is felezünk, nem százalékos a rezsi, tehát ő megszedi magát és tud félretenni, én meg nem.


És ugyanez az ellentettjére is igaz, bár ha nálam kevesebbet keresne, simán belemennék a százalékos rezsifizetésbe, mert nem csórón szeretnék nyerészkedni. De azt meg nem bírná a hiúsága, és lehet, hogy akkor meg ő nem tudna félrerakni, vagy nagyon be kéne osztania a pénzét, hogy a saját részét állja a közös programokból.

2017. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

#6-os. Tőled kérdezném.

Nem tartasz attól, hogy ha így keresed a párodat hogy ennyit keressen akkor tárgyként kezelne ?


Mi a garancia arra, hogy ő is szeretne majd hamar gyereket és nem csak szórakozna veled, nyilván a szórakozás esélye minden kapcsolatban benne van.


Emellett gondolom elég jól nézhetsz ki ha így nyíltan megmondod, hogy neked ennyi kell és kész.


Ne érts félre, egyáltalán nem tekintem ezt ezt rossz vagy elítélendő dolognak mint itt sokan, pusztán csak a fenti kérdések érdekelnek.

2017. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
7%
a normális fizetés nettó 500E-től kezdődik, az alatt csak a szolgalelkű idióták dolgoznak, sajnos én is ebbe a csoportba tartozom
2017. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

"Mi lenne, ha egy halom pénz helyett szereznétek egy jó személyiséget magatoknak?

Csak egy tipp..."


Nem én írtam.

"Amikor a vidám levelezés akkor szakad meg, amikor kiderül, hogy nettó százezret keresek, annak szerinted mi lehet az oka?"

2017. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Nem a keresete alapján lesz valaki alkalmas párkapcsolatra...tudnék sok ellenpéldát mesélni.
2017. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Minimálisan egy átlagos munka kell, hogy meg tudjon az ember élni. Kell egy érdekes személyiség, hogy egy férfi csajozni tudjon, ezen nem feltétlenül a helyességet kell érteni. A nőknek bejönnek a kevésbé helyes férfiak is ha van egyéniségük.
2017. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
30%

#6 vagyok.

Van párom, és nem szórakozunk,mindketten ambíciózusak vagyunk. Nekem nem a pénz a fő szempont. Ha most elvesztené a munkáját, akkor is mellette maradnék és támogatnám, mert szeretem. Ettől függetlenül tudom hogy hamar találna melót. Ennyi fizu nem elrugaszkodott,ez alatt nem lehet családot tervezni. Nem gucci táska meg audi kell, hanem biztos alapok, amire jövőt lehet tervezni. Lehet hogy ettől anyagias vagyok, éb inkább reálisnak tartanám magam.

2017. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!