Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minimálisan nettó hány ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minimálisan nettó hány ezer ft-ot kell keresnie egy férfinak ahoz hogy alkalmas legyen manapság egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2017. aug. 5. 17:12
1 2 3 4 5
 1/42 Lazy Lover ***** válasza:
6%
3 kiló már jó abból fent lehet tartani 1 csajt
2017. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Mi lenne, ha egy halom pénz helyett szereznétek egy jó személyiséget magatoknak?

Csak egy tipp...

2017. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 Lazy Lover ***** válasza:
8%
megint ez a kókler duma....
2017. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
23%

@Sunshinedoll

Ez eddig oké, csak tudod, mit láttam ma egy kérdés alatt? Hogy rohadtul nem mindegy az se, hogy mit dolgozik az ember - legyen ambiciózus, éljen a munkájának, imádja a munkáját, akarjon benne fejlődni. Ebben nyilván benne van a pénz is. Arra nem kaptam választ ott, hogy mi van, ha az adott embert egyáltalán nem a munkája élteti és tesz rá egy nagyot, hogy mit dolgozik és mennyit keres, amíg meg tud élni.

2017. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát én átestem a ló túloldalára... Sokat melózom, nettó félmillát hazaviszek, csak épp nincs időm kapcsolatra. :D
2017. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
19%

300.000-400.000 az ideális. Nyilván nem csak ez számít, de én speciel szeretnék fiatalon házasodni,szülni. Ehhez kell egy anyagi biztonság,ammellett, hogy nyomorogni se szeretnék. Én most végeztem,én is tudok hozzá adni, mégha nem is ennyit,pár év múlva el fogja ezt érni. Manapság saját lakást se egyszerű venni. Nem vagyok golddiger,de ennyit elvárok egy férfitól.

21l

2017. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
4. És mi van akkor, ha munkájának él és ambíció is van meg minden, csak ez a munka nem más mint pl. mentőzés.....
2017. aug. 5. 17:22
 8/42 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ igazából hol. Mindenhol az adott megélhetés kétszeresét. Bizony ilyen magasak az elvárások manapság. Tehát nem elég az, ha egy férfi el tudja tartani magát alap szinten, tehát az ilyen albérlethuszárok akik kijönnek a hónap végére 0 forinttal és alig csinálnak többet mint vegetálnak, azok nem férfiak egész egyszerűen.. azok senkik a nők szemében.
2017. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 Lazy Lover ***** válasza:
14%
4 így van! ezek a proli "nők" még azt is megszabják mit kell 1 férfinak melóznia....
2017. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
84%
Ja, az meg a legalja hogyha még egyedül nem tud fenntartani egy albérletet sem. Azok a szűz srácok. Tehát akik lakótárssal, szobatárssal, mamahotelben, vagy koliban rohadnak azok végképp alja a legalja senkik a nők szemében. De mondom már egy saját albérlet sem elég, csak alap, de nem elég.
2017. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!