Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nő tökéletes párt keresik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő tökéletes párt keresik manapság?

Figyelt kérdés

Ha valami betegsége van nem kell, ha egy férfi nem magas férfias akkor sem kell, ha nem fehér szabályos a fogazatod hanem töröttek sárgák, máris igénytelennek számítasz. Ha van rajtad felesleg máris hulladék vagy stb.. Stb.. csomó kiábrándító kizáró tényező van a nőknél.


Egyáltalán milyen hibákat tudnak elfogadni a nők?


2017. aug. 5. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
hát ha nem adsz nekik valódi szeretetet akkor csaka külsőségekből tudnak táplálkozni
2017. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Többnyire nem ezt veszem észre. Én inkább azt látom, hogy olyan szürke emberekkel vannak együtt, amilyenek ők maguk is. Ránézek egy párra és nincs semmi egyéniség, pár kivételtől eltekintve.
2017. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Miért, a férfiak meg mi a jó fenét keresnek akkor?

Amikor itt az oldalon egy ilyen nőre azt mondják, ´elmegy..átlagos´, akkor csak fogom a fejem

[link]


Illetve az ilyen testalkat szintén valahogy az átlag alatt és az elmegy között van az itt tanyázó férfiak szerint:

[link]


A magasság relatív, egy 150cm magas nőnek egy 170cm körüli pasi már magas.

Törött, sárga fogakkal meg ´szélesebb, mint amilyen magas´ testalkattal meg hagy ne legyél már 10/10-es nők ideálja

2017. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki mindig is a tökéletes párt kereste....ami számára a tökéletes. Én külsőben engedékenyebb vagyok, hiszen én sem vagyok egy modell, de belsőben magasabb a léc. És amiket írtál: nekem elég ha nálam magasabb, nem kell kidolgozott test, de ne legyen kövér (az apus pocakot imádom pl), viszont a tisztaság, igényesség, egészséges fogsor nálam alap.

A páromat is ez alapján választottam.Nem ő a legjóképűbb pasi akit ismerek, de ápolt, igényes, jó illatú, férfias. És a belső értékei számomra ideálisak.

2017. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A szàmukra tökéletest keresik. Ez nem hibàtlansàgot jelent, mert olyan ember nincs. Csak egyéni ízlés alapjàn a legjobbat keresi mindenki, aki a legjobban passzol. Csak bizonyos igényeket jelent ez, amik egyénenként vàltoznak. Èn magam sem àllapodtam volna meg akàrki mellett. Mindenki vàlogathat. A sàrga törött fogazat igénytelenség a javàból. A szabàlytalan de àpolt fehér fogakkal nekem pl semmi bajom. A fèrjemnek sem szabàlyos de szokott fogat mosni, szóval szép fehérek tisztàk. Egy àpolatlan, büdös szàjat nem szívesen csókol meg senki. Némi + súlya is van, de nem zavar. Nem elhízott. Ês igen magas. Nem fogok 175 centis nőként egy olyan pasival lenni aki még hozzàm se ér fel . A minimum hogy 180 felett legyen .... 190 cm. Nekünk ez tökéletes. De pl dohànyzóval és 8-10 évvel vagy még idősebb palival se kezdtem volna semmit.

Nem kell a màrtírt jàtszani, te se akarnàl olyan tàrsat akiben tudod, hogy bizonyos dolgok mindig zavarni fognak.

2017. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nézzük sorban. Van aki el tudja fogadni a betegséget és az azzal járó dolgokat. Itt fontos hogy milyen betegségről beszélünk. Ne vegyük egy kalap alá az allergiát a vese betegséggel csak hogy egy példát mondjak. Egy betegség annyi mindenben akadályozhat ami kihatással van az illető párjára is hogy sokan nem akarják vállalni a terhet.

Ezen felül persze az sem mindegy öröklődő e a betegség illetve hogy mennyire építi le az illetőt. Pl a vese betegség ugyan folyamatos (heti többszöri) kezelést igényel ami lefárasztja a testet meg persze külön étrend és gyógyszerek de van esély az átültetésre illetve egy viszonylag normális életre akár míg egy izom sorvadásos betegség tuti megöl. Ezekkel szemben egy kis epilepszia például alig akadályoz és gyógyszerekkel kordában tartható.

Szóval butaság kijelenteni hogy a betegség kizáró tényező.

Ami a magasságot illeti a párom pl 168 cm ami messze nem magas de ahogy fölöttem írta valaki a magasság relatív. (Habár az tény hogy egyes nők ebből presztízs kérdést csinálnak)

Ha a fogaiddal olyan mértékben nem törődsz hogy láthatóan töröttek és igénytelen a mosolyod azt ne várd hogy egy igényes ellenkező nemű elfogadja. Tessék szépen fogorvoshoz menni.

Ha van rajtad felesleg az nem esztétikus és nem árt ha tesz ellene az ember de itt sem mindegy az eloszlás valaminaa túl súly mértéke. Párom 76 kiló jelenleg de 80 fölött is volt az elmúlt 2,5 évben. Most is van rajta felesleg és hasa is van de folyamatosan mozog és tesz azért hogy jól nézzen ki. Hozzá teszem most se fest rosszul szépen felépített vállai és erős izomzata van. Nem tohonya a mozgása viselkedése a teherbírása mind férfiassá teszi. Valóban ha valaki férfiatlan az lelombozó és úgy valóban kevesebb nőt fog érdekelni.

És ami a legfontossabb hogy nem a nőknek (mint homogén egység) vannak elvárásai hanem adott nőnek vannak adott elvárásai.

2017. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A betegseg se mind1 milyen. Van akik a férfias férfit keresik ,van aki a szepfiussat és van akinek pl a kisfius pasik jônnek be.

Nekem is fontos ,hogy a pasim magassabb legyen ,en 165cm vagyok.

Kis felesleg nem zavar ,de ha en adok az alakomra ,normalissan étkezek meg mozgok ,akkor had vàrjam màr el a pasitol is. Taszîtanak a kövér ,tohonya és lusta pasik.

A sàrga ,töredezett fog meg igen is undorîtô és igenytelen. Ha olyan baja van ,akkor meg kezeltesse.

Nekem egy sàrga folt volt a fogamon ,énis elmentem rendbe rakatni.


Mindenki a szàmàra tökéletes tàrsat keresi.

N.25

2017. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mivel ekkora a férfitöbblet, a nők simán megtehetik, hogy válogathatnak. Sokan inkább foglalt pasi háremébe mennek, minthogy lejjebb adják az igényeiket. Nekik nem kell megalkudni, ááá, azt tegyék csak a pasikák...


Aztán majd kiégve klimaxosan 50 évesen Cirmivel és Nyávival az ölében gondolkozhat azon, hol bszta el a dolgot...

2017. aug. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50 évesen két macskával jobban jár mint egy pasival aki félrekúr, de főzhet moshat rá és alkalmazkodhat minden rigolyájához....
2017. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha nem talàltam volna olyan férfit aki minden szempontból hozzàm való,kölcsönös érzelem és vonzalom is megvan, akkor inkàbb maradtam volna egyedül.

Egyrészt gyomrom nincs hozzà, hogy az igényeimen alulival legyek, olyannal aki nem tetszik, vagy épp buta, netàn olyan szokàsa van amit nem viselek el, màsrészt nem tartom a partnerrel szemben sem tisztességesnek ,hogy "ló nincs szamàr is megteszi csak ne legyek egyedül típusú" vonzalommentes , érzelemmentes ,igazi egészséges, boldog kapcsolatnak NEM nevezhető valamiben éljek. Egy ilyen kapcsolat neki is időpocsékolàs lenne.

Harmadrèszt nem voltam soha megsavanyodott kapcsolatfüggő, szóval el tudom tölteni boldogan a szabadidőmet kapcsolatban és egyedül is, pótlék, kirakatkapcsolat nem kellene. Negyedrészt tartom magamat annyira értékes embernek, hogy ne érjem be akàrmilyen jöttmenttel.

Illetve nem érdekel ha bizonyos egyéni igények miatt felszínesnek gondol bàrki. Nem màsok élik az életem, hanem én, szóval én egyedül döntök arról, hogy ezt kivel akarom megosztani. Amúgy kutyapàrti vagyok, van 3 is.

2017. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!