Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nök szerintetek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nök szerintetek melyik a jobb megoldás?

Figyelt kérdés
Lényeg az hogy még nem volt párkapcsolatom ( szex se). Arra lennék kíváncsi hogy ha megismerkedek egy lánnyal inkább "hazudjak" neki vagy valljam be öszintén. Volt már olyan netes ismerkedés közben hogy tök jól elvoltunk ahogy elmondtam az igazat leépitettek... Szóval érdemesebb inkább behazudni egykét barátnöt és késobb bevallani az igazat? Nektek erröl mi a véleményetek?

2017. aug. 1. 10:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jeeezusom najovan latszik hogy még valami kislány lehetsz... B**meg itt mindenki olyan álszent mint a f**zom. Elmentem hányni
2017. aug. 1. 13:18
 12/15 anonim ***** válasza:
Hmmmm, nem is értem, miért nem volt még senkije a kérdezőnek. Imádnivaló embernek tűnik. :DDD
2017. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát neharagudjál de nem fogok senkinek sem becsicskulni hogy legyen valami:D
2017. aug. 1. 14:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem fogsz becsicskulni, de mégse mered vállalni magad, hanem kamuzni akarsz, hátha úgy csurran-cseppen némi szex.... Na, szerintem pl pont ez a "becsicskulás".
2017. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én sem merném beváltani 21évesen mert szégyen ez a helyzet . Nem tudom mit mondanék legutóbb úgy kerültem ki hogy nem válaszoltam rá .
2017. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!