Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nök szerintetek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nök szerintetek melyik a jobb megoldás?

Figyelt kérdés
Lényeg az hogy még nem volt párkapcsolatom ( szex se). Arra lennék kíváncsi hogy ha megismerkedek egy lánnyal inkább "hazudjak" neki vagy valljam be öszintén. Volt már olyan netes ismerkedés közben hogy tök jól elvoltunk ahogy elmondtam az igazat leépitettek... Szóval érdemesebb inkább behazudni egykét barátnöt és késobb bevallani az igazat? Nektek erröl mi a véleményetek?

2017. aug. 1. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám hogy kezdő vagyok,inkább azt hogy még komoly kapcsolatom nem volt.
2017. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szeretem az őszinteséget, ha időközben kiderülne, hogy már a legelején kamuztál, nem tudnék benned bízni.


De, ez csak én vagyok. (De, nekem az is tetszene, hogy még szűz vagy.)

2017. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Toleránsnak tartom magam, de a hazugság pont az, ami nem fér bele nekem egy kapcsolatba. Tőlem repülnél, amint megtudnám hogy kamuzol.

2 szűz pasim volt eddig, sose értettem, hogy ennek miért is kéne problémának lennie...

2017. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez egy elég kényes téma, de inkább legyél őszinte. Ez nem egy betegség, hanem egy átmeneti állapot, aki ezt nem tudja felfogni azzal nem is érdemes foglalkozni.

Bár a nők többsége nem szeret egy kapcsolatban dominálni, de van olyanok akiknek ez a szerep is bejön, meg kell keresni a megfelelő partnert.

2017. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelműen az őszinteség. Ha később megtudnám, hogy hazudtál, úgy hajítanálak ki, hogy a lábad se érné a földet. Megérné? Nem gáz, ha szűz vagy, viszont, hogy csípőből képes lennél erről hazudni... sok mindent elmond.
2017. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 4es nekem egyáltalán nem kell az hogy egy nö domináljon, söt. Ne úgy képzelj el mint az itt lévö férfiak többsége hogy egy anyámasszonykatonája még 30évesen is. Nálam csak ez a csajozós téma maradt ki;)
2017. aug. 1. 12:12
 7/15 A kérdező kommentje:
5ös eléggé öszinte embernek tartom magam (néha még túlontul ia az vagyok) de képzeldd már bele magadat egy kicsit a helyzetembe. Nembiztos hogy olyan jó úgy kezdeni egy lánynál hogy "szia 28évesen még nem volt párkapcsolatom". Nem azt mondtam hogy hazugságra épülne az egész...
2017. aug. 1. 12:17
 8/15 anonim ***** válasza:
És én tehetek arról, hogy 28 évesen nem volt még senkid? Akkor miért kéne elnéznem, hogy hazudsz nekem? De azt csinálsz, amit akarsz, a véleményünket kérdezted, nekem pedig ez a véleményem. Lehet van olyan lány, aki elnézi és elfogadja, én nem. Pont.
2017. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De vagány csaj vagy huhuuu csak itt ilyen nagy a szád drágám?:D "csak a véleményünket kérted pont." nagy kabaré emberek vannak itt:D haha nembaj azért puszi mindenkinek:D kicsit fellengezösen irtad ezt le nem egy nyomorék gyps gyerek vagyok már mondtam:D azért lekapnál szájjal?;)
2017. aug. 1. 13:03
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy olyan emberrel, aki épp hazudni készül, hogy barátnőt fogjon magának, nem is fogok máshogy beszélni.
2017. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!