Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha választhatnátok egy szuperk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választhatnátok egy szuperképességet, melyik lenne az, és hogyan használnátok társkeresésnél?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen egy jól behatárolt képességet írjatok, a "mindenható" pl. nem ilyen. ;)


Fantáziára fel!



2017. júl. 28. 14:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Például, rámutatnék valakire, és azt kiáltanám:


"Meleg űrből érkezett tenger

pusztítsd el ezt az embert!!!"


akkor megsemmisülne. Társkeresésnél nem használnám, inkább megtisztítanám a retektől az országot.

2017. júl. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Telepátia, ami X professzornak van.


Én úgy használnám, hogy ha vmilyen problémája van, segítenék neki rejtetten megoldani más embereken keresztül. :)

2017. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Így nem tudná, hogy én segítettem neki.

És ha lehet még választani a Telepátia mellé halhatatlanság.

2017. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja 12, 13 vagyok. Előző válaszoló.
2017. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De még a gyógyító képességet is választanám a telepátiához és a halhatatlansághoz. Ez így nem ér, nem lehet több képességet választani, én saját képességeket is ki tudnék találni. :D Még mindig az előző vagyok.
2017. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A volt egyszer egy dal című filmben volt, hogy egy lány nagyon szépen énekelt, és a srác hallotta a hangját, de nem tudta ki az, és a lány ahol lakott lebukott a másik lány előtt. Mind a kettőnek tetszett a srác, és a másik lány rákényszerítette a lányt, hogy énekeljen ő a háttérben ő meg playbackel. A lány meg is tette, végig kellett néznie a másik lánynak a romantikázását a sráccal, de a másik lány kisöccse észrevette, hogy mennyire szereti a lány a srácot és hogy mennyire szenved. Aztán mikor fellépés volt a lány a szinpad mögé bújva figyelt, azonban a kiskölyök összetörte a kütyüt, ami játszotta a lány hangját, igy a lány a szinpad mögé bújva jelzett a csajnak mikor kezdje a playbecket, és a szinpad mögött énekelt, azonban a srác észrevette, lebukott, és a kamerát ráirányította, és a kivetitőn közvetítette az igazi énekest, igy a másik csaj megszégyenülten ment le a színpadról.

De szerintem bizonyos helyzetekben azért jó lenne más embereken keresztül segíteni a kiszemeltnek, mert így tudná az ember hogy örömet okozott neki, és jó napot szerzett neki, és biztonságban van.Még mindig az előző voltam.

2017. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!