Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha választhatnátok egy szuperk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választhatnátok egy szuperképességet, melyik lenne az, és hogyan használnátok társkeresésnél?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen egy jól behatárolt képességet írjatok, a "mindenható" pl. nem ilyen. ;)


Fantáziára fel!



2017. júl. 28. 14:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolatolvasás.
2017. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A láthatatlanság, gondolatolvasással.
2017. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes test edzés nélkül:D
2017. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Idő-visszapörgetés, hogy nagypapám, ne ezt az önző, egocentrikus energiavámpír, parancsolgatós nőt válassza, aki most a nagymamám, aki tönkre tette anyukám életét is.
2017. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az előrelátást.


Ezt nem úgy értem hogy a jövőben bármit meglátok és bármikorra előre tudok lesni az időben, hanem úgy értem hogy például egy nappal előrébb látnám az időt, azt a helyzetet ha például egy általam kiszemelt lányt elhívok randira amivel azt érném el hogy ha akkor követek el hibát, vagy valami bakit ami megpecsételi a bukást vagy a nagyon kellemetlen szituációkat ezeket megtudjam előzni éles helyzetben. Azért választanám ezt ha lenne ilyen mert nagyon sok olyan dolgot követtem el amibe csak utólag gondoltam bele hogy baromság, tehát hirtelen hoztam értelmetlen, kellemetlen, ciki, nagyon gáz döntéseket amik miatt buktam, nem is kicsit és keveset.

2017. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ma 14:31 - Ezt én is írhattam volna...
2017. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én a teleportálást választanám, rengeteg időt spórolnék vele. Ha eszközt is választhatnék, akkor pedig Hermione Granger óráját, amivel egyszerre lehet több helyen. Az egyik énem mindig aludna, és soha sehonnan nem késnék el. :-)
2017. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7


Csak egy kis igazítás... Hermione mindig a múltba ment vissza az órájával, nem a jelenben bóklászott vele. :)

És nem tudott egyszerre több helyre elmenni, mindig csak egy adott idősíkba ment vissza.

2017. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a múltba ment vissza. :-)
2017. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
akkor oké :) bocsi
2017. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!