Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkednétek a legszivese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednétek a legszivesebben, ha választhatnátok?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, hogy válaszaitokat indokoljátok, illetve jelöljétek meg benne a korotokat és a nemeteket is.


Olyan válaszokat remélek, mint pl. "Internetes társkeresőn, mert nem kell otthonról kimozdulonom. 19/L" vagy pl, "Kutyafuttatóban, mert örülnék, ha a párom is állatbarát volna. 97/F" stb.



2017. jún. 29. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Személyesen, ha egy srác megszólítana, mert az azt jelenti, higy valamivel megfogtam első pillantásra és értékelném a bátorságát, hogy odajött hozzám. Egyébként a netes ismerkedést sem utasítottam el soha, a páromat interneten ismertem meg, de valamiért nagyon jól esne, ha utcán megszólítanának.

22/L

2017. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Folyó parton, esetleg tó parton, mert szeretem a természetet.

42 F.

2017. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Élőben, mondjuk vásárlás közben. Szolgáltatóknál, vagy ott, ahol a pultban hosszabb időt töltünk el vásárlóként, van lehetőség ismerkedni. Csak éppen igény nincs rá, mert olyan savanyúk az ügyintézők (amit megértek, voltam magam is), hogy az életkedvem elmegy tőle.
2017. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok, 26F
2017. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hát amire vágyom inkább neten kezdődne a dolog, vagy ilyen témájú összejövetelen :)


24F

2017. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Neten ismerkedtem már, de azt szeretném,ha személyesen is leszólítanának,mert akkor látjuk is egymást igazán :) Nem zsákbamacska,nem kell annyit izgulni személyes találkozó előtt :)


19L

2017. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Nudista strandon, mert szeretem a napfényt.

41f.

2017. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugdíjas klubban pelenkás gumibugyit kedvelő hőlgyel. F65
2017. szept. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Személyesen, mert számomra az sokkal természetesebb, mint az interneten keresztül. De a netes ismerkedést sem utasítom el. Imádom az állatokat, így a lovardában való ismerkedésnek is örülnék (de oda meg szinte csak csajok járnak). :)

21N

2017. szept. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha van ott glory hole akkor mindegy.

kortalan/ufo

2017. szept. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!