Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facér férfi tanárként azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facér férfi tanárként azt tapasztalom, hogy a nők többségének nem vagyok elég menő a foglalkozásomat és anyagi helyzetemet tekintve. inkább a mérnökök, programozók viszik a prímet. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 06:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Erre csak azt mondom,hogy soha nem lesz telítve a programozó szakma,olyan szinten hiàny van hogy nem tudnak mit csinàlni az emberhiànnyal,projektek csúsznak,cégek vannak vàlsàgban a szakember hiàny végett."


Igen, a gengszterváltás után is pontosan ezt képzelték, hogy annyi jogász-közgazdász fog kelleni a vadkapitalizmusban, hogy sose fog telítődni a szakma, mindig lesz kereslet rájuk.

Ja, aztán 10 éven belül mégis telítődött.

Nincs végtelen számú álláshely, ugyanúgy ahogy végtelen olaj, kőszén, vasérc, étel sincs. A világegyetem, na az a végtelen. Előbb-utóbb minden szakma tud telítődni.


"Mit foglalkozól màsokkal,kit érdekel ki fogja sütni a kenyeret?

Mert mindig lesz olyan aki fogja."


Ööö, csak azért, mert kenyér nélkül kicsit nehezebb az élet, mint mondjuk adatbáziskezelő programok nélkül. Ha nincs, aki megtermelje a kaját, 2-3 héten belül éhendöglenek az emberek. És bizonybizony, ha a munkás úgy látja, hogy a kenyérsütés nem hoz elég jövedelmet, akkor nem fogja csinálni, mondván, ígyis-úgyis éhenpusztul, minek robotoljon is még mellé puszira.


"Bàrmikor kaphatok nõt olyat amilyet csak akarok,amikor akarom."


Ja hát pénzzel könnyű. Így bárki tud nőt szerezni. Csak felmegyek a rosszlányokra, kiválasztom a nekem tetszőt, kicsengetem a zsét, oszt vihetem. Éljen a fogyasztói társadalom!

Elárulom neked: a pénzen vett kapcsolat percre pontosan addig fog tartani, ameddig a pénzed. Azaz igen rövid ideig. Aztán majd 60 évesen hót egyedül a karosszékedben legatyásodva gondolkozhatsz azon, hol kúrtad el a dolgot...

Borítékolom neked, ide vezet a konzumidiotizmus. De hát te tudod, nem az én gondom lesz.

2017. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Remélem ennyi ésszel nem az én gyerekemet tanítod. :)
2017. szept. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Messor725 válasza:
Jezusom! És pedagógus????!!!!!! Ilyen alacsony szellemi szinttel!? Úr Isten. És rá gyerekek vannak bízva!?
2019. aug. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
A tanári pálya koldusbot. Ezt tudja, akit érdekel. Ez nagyban befolyásolja az érdeklődést. Bár a reakcióidat elnézve vannak más bajok is.
2019. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!