Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facér férfi tanárként azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facér férfi tanárként azt tapasztalom, hogy a nők többségének nem vagyok elég menő a foglalkozásomat és anyagi helyzetemet tekintve. inkább a mérnökök, programozók viszik a prímet. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 06:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
76%

Valahogy sejtettem, hogy te nem a valós igazat keresed, hanem a saját magad által igaznak vélt gondolat megerősítését szeretnéd itt olvasni.


De akkor minek írtad ki a kérdést ha csak egy igazat ismersz el, a sajátodat, amit más megerősít?

2017. júl. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
70%
Egy tanár minimum nagy kezdőbetűvel írja a mondatait. A fäszt vagy te tanár!
2017. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a foglalkozásoddal lehet a probléma, hanem az okoskodó és lekezelő stílusoddal. Engem marhára nem érdekelt soha hogy mi a pasi foglalkozása ha szimpatikus. Mellesleg a tanárok sem keresnek annyira rosszul...

Ha pedig tipikusan az a gombasérós, szemüveges, szandálos-zoknis kémia tanár vagy, akkor az más kérdés és megint nem a szakmáddal van a baj.

29N

2017. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom, mert te is csak azokat a nőket veszed észre, akik vagy nálad jobban keresnek (az meg ált. vele egy szinten álló párt keres), vagy kikentek-kifentek (na az meg az a kategória, aki bizony sokat költ a szépségére, és pénzes palit keres). Rengeteg férfitanár ismerősöm van, aki boldog házasságban él :). Ők tudták, hol kell körbenézni. (mondjuk ők tényleg jók a szakmájukban és lelkesek... nem az a fajta, aki azért lett tanár, mert máshova nem vették fel)
2017. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon egyszerű a válasz: a tanárok nem keresnek kiemelkedően, és erre nincs is sok esélyük, mivel a közalkalmazotti bértábla szerint kapnak fizetést. Ez viszont így van már elég régóta, tehát adott a kérdés, hogy akinek fontos, hogy sokat keressen, az miért megy egyáltalán tanári pályára.
2017. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
50%
Ez biztos, hogy kamu. Vagy ha tényleg képes egy tanár leírni, hogy "menő" foglalkozása van, akkor nagyobb a baj az oktatási rendszerben, mint hittem volna.
2017. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a mondatkezdés szúrt szemet. :D
2017. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
75%

Kamu. Egyrészt egy magára valamit is adó tanár nem így ír, másrészt nem egy tanárral vagyok jó kapcsolatban, beszélgetünk személyes dolgokról is, és mindnek van kacsolata, de legalábbis össze tud hozni egyet ha akar.

Nem lehet, hogy a minden nőt egy kalap alá vevő mentalitásod, a makacsságod és a negativitásod a baj? Nem, gondolom ezt soha az életben nem ismernéd be...

2017. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
Tanárnak semmi köze hozzá, azért nem akarnak veled lenni mert a tanárok szarul keresnek.
2017. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Nagyon sok szingli mérnököt ismerek,akikre rá sem néznek a nők,az sem érdekli őket hogy mérnökként dolgoznak.

Nem hiszem hogy csak a foglalkozásod miatt vagy facér.

2017. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!